2737
2734
عنوان

پاشین بیاین بحث شیرین مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 24 پست

از اون کیسه های آبگرم بگیر که با برق داغ میشن ،اصولا همه پابه سن گذاشته ها دوسش دارن

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی چی ؟ یعنی هر وقت برای خودت چیزی بخری اون ناراحت می شه و باید رشوه بدی  دلت خواسته برای ...

والا مامانه خودمم ناراحت شد گفت یدونه حداقل برا خواهرت چیزی میخریدی

وای منم دوس دارم یعنی منم پا به سن گذاشته ام😢😢😂😂😂😂

😂😂😂ن خودمم دوس دارم ولی خوب اونا معمولا از درد پا و زانو اینا مینالن ببینن ذوق می کنن میگن عالیه😂😂😂😂

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2740
عزیزم خب چراااا هیچی نگرفتی یه سوغات میگرفتی! خب معلومه ناراحت میشه! تازه دوسش داری هیچی نگرفتی دوس ...

والا اصلا حواسم نبود اون وسایل خونه که برا خودم خریدم شوهرم به زور خرید پسرم انقدر شلوغ میکرد که نگووو