2737
2734
عنوان

پسر۲سالم زده تلویزیون همسایه رو شکونده😭😭😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4284 بازدید | 151 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم آب نبات یه چیزی .یکی از دوستان بچشون در شیشه نوشابه از این پلاستیکیا پرت کرده بود خورده بود به ...

من شوهرم شیشه نوشابه پنج سال پیش از این پلاستیکیا ابجیش بهش میزنه.میزنه توی سرش. سر سوهرم میشکنه😐😐😐 واقعا جای تعجب داره ک با بطری خالی پلاستیکی سر بشکنه😑😑

اسی واله پسرم ۱۴ ماهش بود تلوزیونو از بالا انداخت ال سی دی هم بود هیچیش نشد فقط بالاش یه کم باز شد و ...

از شانس بد من با ی آبنبات ال سی دیشون شکست ایناهم دارن خونه میسازن خانومه داشت زار میزد😭😭😭

2728

من خواهرززارم خیار پرت كرد خورد ب تلویزیونم ولی چیزیش نشد خدارو شكر

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
اگه شکلات ابنباتی باشه و محکم بخوره میشه خودتون رو دوستتون شناخت دارین دیگه  اونقد بی وجدان ه ...

آره 

حداقل میدونم ک دلش نمیاد ب ی بچه یتیم تهمت بزنه بخواد ازمون پول بگیره 

2738

من خودم سیب پرت کردم تو ال سی دی یه بار 

ولی هیچیش نشد.... 

مطمعنی بخاطر شکلات بوده؟

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
والا زن داداش خودمم همینو میگه میگه باید پول تلویزیون دست دومو بدی تلویزیونشونم ک جدید نبوده از این ...

بنظر من زشته که بهش بگی پول دست دو میدم!!

اگه کوچیک باشه سه چهار تومنه

اول مدلشو ببین چیه.قیمت بگیر

بعد اگه زیاد نبود بگو همینو برات میخرم

بخاطر یه ذره صرفه جویی پشت سر خودت حرف نزار

من شوهرم شیشه نوشابه پنج سال پیش از این پلاستیکیا ابجیش بهش میزنه.میزنه توی سرش. سر سوهرم میشکنه😐😐 ...

واقعا دور از ذهنه ولی شدنیه 

منم کلی شرمنده شدم پیش دوستم 

وای من از استرس این جور اتفاقا هیچ جا نمیرم ...میگم نکنه بزنه بشکنه اونم تلویزیون الانم ماشاالله  همه تی وی ها شده ۵۰ اینچ به بالا ...😔😔😔

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
از شانس بد من با ی آبنبات ال سی دیشون شکست ایناهم دارن خونه میسازن خانومه داشت زار میزد😭😭😭

بخاطر یه تلویزیون زار میزد؟؟؟😳😳😳😳😳😳😳

اینقدددد مال دنیا براشون ارزش داره؟؟چجوری جون میدن اونوخ؟؟🙈🙈

2706