2733
2734
عنوان

اگر تو انتخاب میزان مهریه مختار بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 820 بازدید | 160 پست
مگه شاخه گلو میده میاد حساب میکنه مثلا گل رز قرمز هلندی زدی الان شاخه ای 10تومنه بفرض گل مهرت&nbs ...

هیچوقت هیچکس نمیاد ی میلیارد مثلا پول گلو تقدیم کنه ب شما .. بر فرض خواست مهرشو بگیره چجوری میشه ؟؟

مثلا هرماه پول چندتا شاخه رو میده؟

من اصلا از این چیزا سردرنمیارم.. مهر باید یا سکه باشه یا ملک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

1420 چرا 😂قمری میزد؟ واسه ما شمسی😂 منم میلادی میزنم پس

اره تولد امام زمان زده بود. میلادی خوبه😍😍😍😍

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
من خیلی میترسم اینطور باشم و بعدا ازم سوء استفاده کنه و بعدا قدر ندونه 😞😞😞 فکر میکنم اینکه اینطو ...

آره دیگه کلا همه انسان ها باهم فرق میکنن خدا ۵تا انگشت دستمو شبیه هم نیافریده چه برسه به بنده هاش

اول طرفتو بشناس داخل نامزدیت زیر  و روشو دربیار بعد تصمیم بگیر من خودم حتی فحش خوردم از مادرشوهر ولی هیچ چیزی نگفتم شوهرم میگه هرکس دیگه ای بود اون شرایط که ما نون شبم نداشتیم ولم میکرد میرفت حتی مادرشوهرم نمیگفت که شما زنده هستین یا نه الانم شوهرم میگه من حتی مامان خودم یه زنگ نمیزد ببینه من زنده ام یا نه ؟؟  پس این تویی که همه کس و کارمی 

مادرم شماره نظام مهندسی ندارد ولی از من ویرانه با حرف هایش یک آدم نو میساز
2728
عه بیا بخلم همشهری 😂😘😘🤗🌷❤️

وآی راست میگی؟؟ تو بیا بخلم من خسته ام روزه بودم حال ندارم 😂😍😘

مادرم شماره نظام مهندسی ندارد ولی از من ویرانه با حرف هایش یک آدم نو میساز

خودمم۱۳۷۱تاریخ تولدش سکه،۱۳۷۸گل رز هلندی،سفر کربلا ومکه ،پنج سفر به پنج کشور اروپایی،حق محل زندگی ،به اضافه اینکه شرایط ضمن عقد درصورت خیانت و ضرب شتم وازار روحی وجسمی واعتیاد حق حضانت +حق طلاق+تمام مهریه+و ۵۰ردصد اموال +۳۰%حقوق  ماهیانش

لا حول ولا قوه الا بالله
خودمم۱۳۷۱تاریخ تولدش سکه،۱۳۷۸گل رز هلندی،سفر کربلا ومکه ،پنج سفر به پنج کشور اروپایی،حق محل زندگی ،ب ...

واقعا همه اینارو گرفتی؟تو خوشبختترین و خوش شانس ترین آدم روی زمینی خوش بحالت

یه جور تلخ آرومم...
2740
واقعا همه اینارو گرفتی؟تو خوشبختترین و خوش شانس ترین آدم روی زمینی خوش بحالت

خو خواهــــــر مهریم که فقط دوخط اول اگر بخواد خیانت کنه یا ازار اذیت پایینایا میره جزیش ،خب عزیزم اگه قبول نمیکرد میفهمیدم یا میخوام خیانت کنه یا بزنه یا امعتاد شه مجبور شد قبول کرد😂😂😂البته خارج از عقدنامه بابام همه دامادش میبره بیرون گردش باهاشون حرف بزنه  تهدید میکنه اگه دخترم فقط یه بار با گریه بیاد خونم فکر کن تا یکساعت بعدش زنده نیسی

لا حول ولا قوه الا بالله
ببین خیلی خامی اولا انشالله صد سال زندگی خوب کنار شوهرت باشه اما بعد صد و بیست سال فوت کنه ارثی که ...

من چی گفتم مگه که میگی خامم میگم چقدر سکه خوبه من همه حرفم اینه که میخوام به سال تولدم گل بگم و به علاوه تعدادی سکه که حالا از شما نظر خواستم تعداد سکه چقدر خوبه

میشه برای شادی روح همه آسمانی ها یک صلوات بفرستی؟؟؟؟
هیچوقت هیچکس نمیاد ی میلیارد مثلا پول گلو تقدیم کنه ب شما .. بر فرض خواست مهرشو بگیره چجوری میشه ؟؟ ...

خب سکه ام که نقد نمیدن جونم

آره دیگه هر ما پول چند شاخه گل ب اضافه یه سکه

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
وآی راست میگی؟؟ تو بیا بخلم من خسته ام روزه بودم حال ندارم 😂😍😘

❤️😍هاااا

بیا🤗

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
آره دیگه کلا همه انسان ها باهم فرق میکنن خدا ۵تا انگشت دستمو شبیه هم نیافریده چه برسه به بنده هاش ا ...

عزیزم ممنون بابت راهنماییت حالا در جریان خواستگاری اینا بازم میام ازتون سوال میپرسم. 

فقط شما ازدواجتون سنتی بود یا قبلش همو می‌شناختین؟ 

2706