2733
2734
عنوان

شمام جای من بودید ناراحت میشدید یا من زیادی حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به خاطر خودت نه ها به خاطر بچت نرو بزرگتر بشه میفهمه خیلی رو شخصیتش تاثیر میزاره نرو عزیزم شبا چراغای خونت و روشن بزار درم قفل کن با گوشی بازی کن تا خوابت ببره ولی نرو

2728
نمیدونم جدیدا همش میترسم بمیرم دخترم تا صب تنها بمونه 

نگران نباش ..اگرم خدایی نکرده همچین اتفاقی بیوفته  بچه چیزیش نمیشه . نهایت اینه تا صبح گریه میکنه تا همسرت برسه. این دیگه بدترین اتفاقی که ممکنه بیوفته.

عزیزم با ترس روبرو شو نرو دیکه نرو یک ماه دو ماه نرو تا وقتی که سراغت  نگرفتن این جوری که میگی واقعا متاسف شدم براشون دارن لهت میکنن چجوری روت میشه بری باز .  شبا که شوهرت نیس تا رفت در خونه رو قفل کن همه برقا  خونه رو هم روشن کن تا صبح عیبی نداره روشن بمونه تلوزیون هم روشن کن تماشا کن اصلا ترس نداره 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁

اینهمه غرورتو خورد میکنن بازم میری بگیر تو خونت بخواب شاید اگه اندازه میرفتی و میومدی این رفتارا رو باهات نمیکردن 

اندازه نگه دار که اندازه نکوست

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2740

نمیشه توقع داشت دیگه عزیزم سعی کن اصلا یک تایمی نری و باهاشون کار نداشته باشی من که اینجوری جواب گرفتم حالا الان اونا زنگ میزنن منت میکشن که من ببینن حالا من قبل این ماجرا شاید ماهی یکبار میرفتم خونه مامانم اونم در حد عصر رفتن بعد خواهرم هر روز اونجا بود اینقدر که خواهرم تو گوش مامانم میخوند من الان حامله ام همه ویار هامو یا شوهرم یا مادرشوهرم درست میکنن حتی مامانم یک بار نگفته چیزی میخوای😔

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

عزیزم ناراحت نشو ولی یعنی غرورت این طور خورد بشه بدتر وترسناکتره یا شب تنها موندن یکم به خودت بیا این همه زن که تو شهر غریب زندگی میکنن یک خرجی بکن اون در و  بوم را چفت کن تا نترسی یک مدت نرو خونتون ببین چطور التماس خودت ودخترت را میکنن 

2706