2703
2553

یکم طولانیه ولی با جزییات میگم که نظرتونو بدونم و اگه مشکل از منه بتونم خودمو اصلاح کنم

شغل همسرم جوریه که هفته ای سه بار شب کاره و من از اول  خونه پدرم میرفتم چون شبا میترسم از تنهایی تا الان که یه بچه ۱۰ ماهه دارم, خونه بابام هر کی هر چی از دهنش میاد بهم میگن هم خودم هم بچم همش میگن باز اومدین بازم پیداتون شد و حرفای این چنینی میخوام یه چیزی بر دارم بخورم میگن اونونخور اون برا داداشته مثلا حتی سر سفره هم که هستم به هر چی دس ببرم یکی دیگه برمیداره میگه ماله منه, منم ناراحتم میگم مگه مامانم نمیدونه من امشب میام پس چرا منو در نظر نگرفته😔هزارتا حرف به بچم میگن خونشون دو تا اتاق داره مامانم که میره تو اتاق خودش درم میبنده خواهرم نمیذاره تو اتاقش بخوابیم برادرمم میگه من میخوام تو هال بخوابم تلویزیون ببینم اینجا نخوابین با یه بچه منت خواهرمو میکشم تورو خدا بزار تو اتاق تو بخوابیم 

میام مثلااز یه چیزی خوشم بیاد میگن اون به تو نمیاد تو قیافت اینجوری اندامت اونجوریه بعد میرم میبینم یا عروسمون خریده یا خواهرم

هیچ کس کمک حالم نمیشه یا دخترمو نگه داره یا میرن بیرون مثلا یه جوراب برا من بگیرن مامانم رفته کلی وسایل برا خودش گرفته از همون مغازه میگم مامان واسم جوراب گرفتی میگه نه میگم خب اینهمه چرت و پرت یادت بود منکه اونهمه تاکید کرده بود یادت رفت میگه تو به عروسمون حسودی میکنی میبینی اونهمه چیز برا اون خریدم نمیتونی طاقت بیاری آخه چه ربطی داره

ظهری با چشم گریون از خونشون اومدم میگه عرضه نداری بری برنگردی میدونم باز میای برین دیگم پیداتون نشه😔😔😔

پیش عروسمون همه چی میگه بهم 

منم غرور دارم آخه

😔😔😔

نرو ديگه

و البته بهشون بگو كه چرا ديگه نميام

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

گلم سعی کن تنها بمونی عادت کنی سختیش ۱روزه .منم تنها میمونم تو شهر غریب چیکار کنم کسی نیس چندباری ترسیدم ولی عادت کردم شوهر منم چندباری شبکاری داشت 

پسرقشنگم‌در۹۹/۹/۲۶بدنیا اومد و زندگی منو‌وباباش رو‌قشنگتر کرد🌹🌹‌اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحمّدٍ وَ آلِ مُحمّد
2706