2737
2734
عنوان

شمام جای من بودید ناراحت میشدید یا من زیادی حساسم

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 73 پست
شب برقا بره من تو تاریکی چه خاکی به سرم بریزم دست خودم نیس از تاریکی میترسم😔

اینهمه ترس و ضعف و افکار وسواسی و مهرطلبی  برای چیه دوست من؟مشکلی با همسرت داری؟از چیزی ناراضی هستی؟افسردگی داری؟چی داره اذیتت میکنه؟از چی فرار میکنی ؟

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
نمیدونم جدیدا همش میترسم بمیرم دخترم تا صب تنها بمونه 

نترس عزیزم

بچه ها حرفا رو گفتن من دیگه جیزی نمیگم

منم خونمون بزرگه ولی یه وقتایی هودم شوهرمو بچه هانو نی فرستم بیرون یکم تنها باشم

جفت وبست خونتم درست کن

از هیچیم نترس هرشب پنج تا آیةالکرسی بخون نتونستی یه دونه بخون

اول اینکه برا چی بمیری دومم دور از جونت بمیری تا صبح هیچی به بچت نمیشه اینو گفتم که ترست بریزه وگرنه هیچی نمیشه ان شا ءالله 

فالله خیرا حافظا وهو ارحم الراحمین

خودت عزتتو حفظ کن ما بچه بودیم مامانم همیشه نیگفت یه قدری جایی برید که دیدنتون خوشحال بشن نه بگن دوباره این اومد

من شیعم،حیدر آقامه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک نکنم کسی بتونه درکم کنه شب بخوام برم دستشویی باید از حیاط رد شم که پره دارو درخته که تو هم پیچیدن ...

سرشب برو دستشویی ببخشیدا جیش داشتی برو تو حموم میگم چراغ شارژی از اینا که شبیهه مهتابیه بزرگن بخر با اون برو تو حیاط دیگه ادم وسط شب که شماره 2 نمیگیره شماره 1 برو تو حموم

اینهمه ترس و ضعف و افکار وسواسی و مهرطلبی  برای چیه دوست من؟مشکلی با همسرت داری؟از چیزی ناراضی ...

خودمم نمیدونم شاید افسردگی دارم نمیدونم 

کم طاقت شدمو زود رنج با حرف بچه کوچیکم دلم میشکنه زود

2728
فک نکنم کسی بتونه درکم کنه شب بخوام برم دستشویی باید از حیاط رد شم که پره دارو درخته که تو هم پیچیدن ...

من اصلا اتفاقا تنها باشم راحت ترم.. با اینکه باردارم هزار شب شده شوهرم تنهام گذاشته خونه مانانش خوابیده یا دیر اومده یا... 

2738

شب نرو دستشویی خیلی واجب بود تو حموم برو

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
خونه خودمون نیس که مستاجریم

باشه... خونه مستاجر هم میشه... یا به صاحبخونه بگین خودش بکنه یا خودتون انجام بدین به صاحبخونه بگین خرجشو بده.. وظیفه صاحبخونه است اگه جایی خرابه درست کنه.. من که همه جا اینو دیدم قانونش 

خونه خودمون نیس که مستاجریم

ی خونه اپارتمانی که جفت و بست داره اجاره کنین..واقعا خجالت نمیکشی با اونهمه حرف که بهت میزنن بازم میری

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
ی خونه اپارتمانی که جفت و بست داره اجاره کنین..واقعا خجالت نمیکشی با اونهمه حرف که بهت میزنن بازم می ...

باید همینکارو بکنیم قراردادمون تموم بشه باید بریم آپارتمان باز اونجا امنیش بیشتره

من فک میکردم خونه بابام همیشه خونه بابامه و من سوگلی 

از وقتی داداشم ازدواج کرد و عروسمون اومد طبقه بالای مامانمینا من دیگه شدم اضافه