2737
2739
عنوان

بچه ها ببینید شوهرم طوری منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 2518 بازدید | 134 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آاااااااقا شماها چرا اینقد باشوهرتون بد حرف میزنید..خب خیلی بی ادبی استارتر عزیز...خدا میخاست ب من ش ...

جالبه هیچ کس حرفای زشته استارترو نمیبینه هر چند اصلا کتک رو تایید نمیکنم اما هر دو رفتارشون زشت بوده 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
2742
حالا چرا اونجا بهش انقد خوش میگذره ..باید ریشه یابی کنی چرا خونه ی خودش و به اونجا ترجیح میده..اصلا ...

دقیقا 

به جای ریشه یابی کارو به فحش و کتککاری میکشونن

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
بهش اول کار میگی خاک تو سرت اخه این چه برخوردیه بهتر نبود علت رو جویا میشدی

دقیقا هیچکس به حرفایی که خوده استارتر زده دقت نمیکنه هر چند کتک اصلا قابله دفاع و توجیه نیست اما هر دو غلط رفتار کردن 

2740
خب آدم عصبانی میشه کنترلش و از دست میده ‌.من که بودم نابود می کردم شوهرم و ..

منم کتک رو شاخم بوود

با هرچه عشق نام تو را می توان نوشت...با هرچه رود نام تو را می توان سرود...بیم از حصار نیست که هر قفل کهنه را...با چشم های روشن تو می توان گشود
می بینیم ولی رفتن خونه ی جاری تنهایی و کتک و نمی تونیم قیاس کنیم باهاش

ببین ما از هیچی خبر نداریم رفتار هر دوشون اشتباه بوده و البته کار آقا خیلی خیلی اشتباهتر اما به جای بر خوردهای چکشی باید درست و منطقی رفتار کرد و مشکل رو ریشه یابی کرد 

همین  کارو میکنم باهاش مطمعن باش ففط اخر شب بهش پیام میدم برا خواب میای یا ن؟؟

وای میخوای بهش پیام بدی برایه خواب میای یا نه؟بعده اونهمه کتکی که خوردی...اون میدونه تو هیچ واکنشی نشون نمیدی .واسه همینه که پرو میشه و دست روت بلند میکنه.عزیزم بی سیاستی...همین که به خودش اجازه میده بدونه تو بره خونه جاریت یعنی که ازت حساب نمیبره

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
وای میخوای بهش پیام بدی برایه خواب میای یا نه؟بعده اونهمه کتکی که خوردی...اون میدونه تو هیچ واکنشی ن ...

منم ولش کردم دیگ اونم بعد ی هفته تنهایی همچنین ادمی دلی ب زن و بچش نداره 

خب آدم عصبانی میشه کنترلش و از دست میده ‌.من که بودم نابود می کردم شوهرم و ..

اما اگه من بودم نمیذاشتم کار به جایی برسه که کسی رو من دست بلند کنه چه برسه به نزدیکترین کسم که همسرمه 

هر کسی باید خودش تعیین کنه دیگران چه رفتاری باهاش داشته باشن و کسی جرات نکنه جسارتی بهش بکنه چه برسه به اینکه کتکش بزنن ( تمامه اینا رو گفتم اما رفتاره این آقا اصلا درست نبوده همونطور که توهینهای خانم هم درست نبوده) دو نفر عاقل و بالغ باید بتونن درست شرایط رو مدیریت کنن تا کار به جای باریک نرسه و اون طفله معصوم  بچه روح و روانش آسیب نبینه من فقط این وسط دلم برای بچه سوخت که کاملا بی گناه وسطه دو نفر که رفتارهای هیجانی نادرست دارن گیر کرده

البته نظره منه و نظره بقیه هم قابله احترامه

2706