2737
2734
عنوان

بچه ها ببینید شوهرم طوری منو زد

| مشاهده متن کامل بحث + 2518 بازدید | 134 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه تو این ماه مبارک دعا کنین منم شوهر کنم..

ازدواج به تنهایی امتیاز نیست درست ازدواج کردن مهمه ، پس همیشه دعا کن  به وقتش و با کسی که انسانه ازدواج کنی نه به هر قیمتی یه فردی رو کنارت داشته باشی 

به تاپیکهای اینجا دقت کنی متوجه میشی خیلیا فقط خواستن ازدواج کنن حالا با هر کی که میخواد باشه 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
 از رو لباس زد زوی دستمم زد بزارید عکسشو بزارم اونموقع ک زد خیلب قرمز بود الان کمتر شده پزشک قا ...

واقعا باورم نمیشه تو این دورزمونه مرد زنشو بزنه
اونم با کمربند
بشکنه دستش

2728
چن سالته چقدر مشتاقی اه بخدا هیچ خبری نیست  اینجاییا ۹۹درصدشون میگن کاش مجرد بودیم

سی ...شما دعا بکن کاریت نباشه...واس همینه بعدطلاق بلافاصله ازدواج میکنن لابد خوبه...

هر چه خدا خواست همان میشود
2738

[QUOTE=90239789]منم منظورم همین بود[/QUOTE

ان شاءالله خدا خودش یه همسر عالی که لیاقتت را داشته باشه و کنارش معنی واقعیه آرامش رو حس کنی سره راحت قرار بده و عاقبت بخیر بشی ❤❤❤❤🌹🌹🌹

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
دقیقا هیچکس به حرفایی که خوده استارتر زده دقت نمیکنه هر چند کتک اصلا قابله دفاع و توجیه نیست اما هر ...

به قول یکی ار استادامون که میگفت یه خانوم مراجعه کرد گفت شوهرم منو زده بهش گفتم چی گفتی که اینجوری خوردی والا بعضی از نیش و کنایه ها چنان طرف رو نابود میکنه که کتک پیشش چیزی نیست

به قول یکی ار استادامون که میگفت یه خانوم مراجعه کرد گفت شوهرم منو زده بهش گفتم چی گفتی که اینجوری خ ...

دقیقا

هر چند کتک واکنش درستی نیست اما معمولا خانما با زبون کتک میزنن و مردا با قدرت مردونشون که هر دو مقبوحه

آاااااااقا شماها چرا اینقد باشوهرتون بد حرف میزنید..خب خیلی بی ادبی استارتر عزیز...خدا میخاست ب من ش ...

نگران نباش عزیزم ایشاالا یه سوهر گیرت بیاد بزنتت مث ....تو هم سکوت کن.حالم بد میشه از این حرفا.حالا اگه مرده به زنش میگفت فلان جا نرو زنس کتکش میزد و میرفت

2706