2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرم ایرانه وهمش میگه نمیام اروپا 😔

کاش بتونید راضیش کنید....کاش منم میتونستم برم ولی نه پول دارم نه اصلا میدونم شرایطش چطوریه ازین پناهندگی و اینام سر درنمیارم 😂😂

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد ..‌.
مذهبی ب درد نمیخوره

همین الان برو ترکیه ببین چندهزارتا ایرانی بابته کیس مذهبی منتظرن تا باهاشون تماس بگیرن خییییییلی سخت شده مگه اینکه انقدر علاقه داشته باشی بری الهیات مسیححی بخونی و سازمانا ازت درخاست کنن ک بری یه کشور خوب ب عنوان کشیش و شبان

2728
2740
قاچاقی نمیریم با ویزا توریستی میریم و اونجا خودمون رو معرفی میکنیم

پس خیلی حواست باشه ببین از کجا ویزا میگیری

ممکنه دوبلین بشی ولی خب چون بچه کوچیک همراهتون هست احتمال زیاد دوبلینتون بخشیده میشه

ترکیه و یونان که رسما باتلاق

ب نظرم مستقیم بری کشوری ک میخوای خیلی بهتره من بچه دار نشدم فقط بابته اینکه اگ بخوام برم ؛برم یه کشور خونی ک بچم اونجا دنیا بیاد و از طریق اون اقامت بگیرم

ماهواره اگه دارین بروشبکه ایران به مرز نگاه کن اونجاراحت ترمیرن خیلیارفتن ازاون طریق

وای‌ رامین‌ دلاوری‌ رو‌ میگی؟؟؟؟  اون‌ دزده

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
کاش بتونید راضیش کنید....کاش منم میتونستم برم ولی نه پول دارم نه اصلا میدونم شرایطش چطوریه ازین پناه ...

طرز تفکر اسلامی زیاد از حدش که تو گوشش زیاد خونده شده میگه  تو کشور اسلامی میخوام بمونم مام میگیم تنها میمونی قبول نمیکنه😬

ب نظرم مستقیم بری کشوری ک میخوای خیلی بهتره من بچه دار نشدم فقط بابته اینکه اگ بخوام برم ؛برم یه کشو ...

عزیزم یه کم شرایط کشور ها رو مطالعه کن 

گذشت دورانی که بابت تولد بچه اقامت میدادن 

اگه اینجوری باشه که همه میرن یه بچه به دنیا میارن و تمام

کانادا اقامت خاک داره یعنی شما حتی توی هواپیمایی که در آسمان کاناداس زایمان کنی کانادا فقط به بچه شما اقامت کانادا میده شامل شما نمیشه

2706