2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جعفر با آرنولد میرن گاو صندوق بزنن...

آرنولد چراغ قوه رو نگه میداره جعفر لگد میزنه باز نمیشه!!!

جعفر چراغو میگیره آرنولد یه لگد میزنه صندوق باز میشه .! جعفر میگه :اینجوری چراغو میگیرن گوزو، فهمیدی ؟

😂😂😂

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
2731
من جدیدا ی چیزی شنیدم جوک نیس ولی خندم میگیره ی آخونده گفته اگه کسی روزه نباشه ولی ب دروغ بگه ک روزه ...

اینو سال قبل ماه رمضون شنیدم هنگ کردم

خدایا بهم قدرت و اراده بده. هیچوقت تنهام نذار خدای من
2738

منو شوهرم باهم خندیدیم😂😂😂😂

بستگی به روحیه آدم داره که سعی کنه به کوچکترین چیزا بخنده تا روحیه اش همیشه خوب باشه...

ممنونم😘

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  
طرف یک ماهه عقده ... امروز استوری گذاشته. بس  است دیگر.من تمام تورا میخاهم .... میخام مثبت فک ...

🤣تو روحت.منم نتونسم مثبت فکر کنم.خو تمامشو میخواد 🤗

برای عاشقانه هایم با تو،چهار شاعر نیاز دارم❤
2706