2737
2734
من تواینجور مواقع هول میشم  به دوستم گفتم ببخشید که مامانت فوت شدن😯😬😬😬

🤪🤪🤣🤣🤣

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بغلش کن بگو تسلیت میگم 

ایشالا غم آخرت باشه خدارصبرت بده مارو تو غم خودت شریک بدون 

بگو نمیدونم چیزبگم که آرومت کنم فقط از خدا میخوام بهت صبر بده 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

فقط بذارید گریه کنه هی جلوشو نگیرین بابای عزیز من فوت شد زن داییم بنده خدا هی منو میگزفت نمیداشت برم جلو وقتی خاکسپاری بود میخواستم خفش کنم از هرطرفی هی نمیذاشتن گریه کنیم خیلی بد بود بعدم ازش عذرخواهی کردم

2738
بغلش کن بگو تسلیت میگم  ایشالا غم آخرت باشه خدارصبرت بده مارو تو غم خودت شریک بدون  بگو ...

غم آخرت باشه، عاقلانه نیست.

مگه مرگ و میر پایانی داره؟

بایستی به جاش گفت، خدا بهتون صبر بده.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
من میرم ختم از صاحب عزا بیشتر گریه میکنم 😐 اصلا دست خودم نیست .

یکی میخاد تو رو بگیره اونجا😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
غم آخرت باشه، عاقلانه نیست. مگه میشه مرگ و میر تموم‌ بشه. بایستی به جاش گفت، خدا بهتون صبر ب ...

غم اخرت باشه مثل اینه که ایشالا خودت بمیری که دیگه غم نبینی😂😂

فان#  

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
غم آخرت باشه، عاقلانه نیست. مگه مرگ و میر پایانی داره؟ بایستی به جاش گفت، خدا بهتون صبر بده.

اصطلاحه دیگه زیاد میگن 

مرگ و میر ک پایان نداره

ولی تسلی میدن یکم 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
یکی میخاد تو رو بگیره اونجا😂😂

اره همیشه مامانم دعوام میکنه 😂😂

میدونی همش خودم رو میزارم جای طرف دور از جون خانوادم .. زار میزنماااااا 😐

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤

بچه ها یکی از اعضای خونوادم فوت شده بود دور باشه ازتون سر خاک رو رمین نشسته بودم زیر باس نم سنگ بود تیز بود همش پا میشدم جامو درست کنم چنتا از فامیلا حمله میکردن منو میکوبیدن زمین میگفتن بشین بی تابی نکن دوباره بلند میشدم داشتم سوراخ میشدم بازم منو میکوبیدن زمین همش داد میزدم ولم کنین خودشونو مینداختن رو من دیگه سر شده بودم صدا ب صدا نمیرسید کلا خیلی مهربون بودن اینجوری مهربون نباشین

لایک نکنیییییییید
2706