2733
2739
عنوان

دوچرخه سواری بانوان در اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 32 پست
مشهد که یه پا امپراطوریه واسه خودش🙄

عزیزان کل‌کل نکنید اونی که قرار بود یه کشور مجزا باشه قم بود 😂😂

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شوهرم میگه برم اونجا کار کنم میگن خوب پول میدن

اره بابای دوستم چند ساله اونجاست ولی الان زیاد نمیتونه پول انتقال بده

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

اره چندتا ازفامیلای ما هم واسه کار میخوان برن

میگن درامدش بالاست

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤
2738

یه سریا میرفتن تو عمان گدایی میکردن ماهی ده پونزده ملیون درمیاوردن دولت عمان انداختشون بیرون😥

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
اره بابای دوستم چند ساله اونجاست ولی الان زیاد نمیتونه پول انتقال بده

استاد ما استرالیاست اونم میگفت چون ایرانیم نمی‌تونم پول انتقال بدم نه به ایران نه هیچ جای دنیا ... کلا روز به روز داره عرصه تنگ‌تر میشه... 

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
وا بیشعوری تاچه حد اخه

متاستفانه خیلیا میرن تو کشورای حاشیه خلیج فارس گدایی میکنن به خاطر همین جدیدن سختگیری میکنن ودیدشون نسبت به ایرانیا خوب نیست خدا باعث وبانیشو ذلیل کنه 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
متاستفانه خیلیا میرن تو کشورای حاشیه خلیج فارس گدایی میکنن به خاطر همین جدیدن سختگیری میکنن ودیدشون ...

حالا شوهر من خواست بره ها از زمین وزمان بلا نازل شد

ندارم ندارم ندارم....
حالا شوهر من خواست بره ها از زمین وزمان بلا نازل شد

ایشالا کارتون درست میشه ایرانیا همه جا بهشون سخت میگذره

2706