2726
عنوان

دوچرخه سواری بانوان در اصفهان

566 بازدید | 32 پست

آیت‌الله احمد عابدینی: نه‌تنها #دوچرخه‌سواری بانوان را حمایت می‌کنم، بلکه به دخترم دوچرخه‌سواری یاد داده‌ام تا در ترددهایش در شهر #اصفهان مجبور نباشد کنار یک نامحرم در تاکسی بنشیند.

هرجا لازم باشه مینویسم که تا ابد اسیرِ پرسپولیسم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😐فقط تهش

دقیقا... احتمالا نمیدونه نامحرما به خانومای دوچرخه‌سوار تجاوز چشمی و دستی هم میکنن، صداشو درنیارین پشیمون نشه از فتواش 😂 

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂
کلا اصفهان ظاهزا دولت خودگردان داره، برای خودشون قانون میزارن

مشهد که یه پا امپراطوریه واسه خودش🙄

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

احتمالا منظور حاج اقا از دوچرخه همونیه که تو اخبار هم نشون داد یه چادر روشه عین چادرصحرایی اصلا دید نداره😄

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2706