2733
2734
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7661 بازدید | 134 پست
اخه الهی دخترم هست خداایش دخترا کم درد سر دارن تو بزرگسالی که الانم تو بچگی تو میزنیش

خیلی بیشعور نفهمم الهی بمیرم برا دخترم خدا بزنه تو کمرم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه توی فامیل اکثرا بچه رو برای تنبیه میزنن 

وا فامیلتون مگ تو جنگل زندگی میکنن

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دلم براش می سوزه نمیدونی دخترم چقد ناز و معصومه ...وقتی زدمش هم باز اومد تو بغل خودم . .حتی بوسم کر ...

الهی قربونش برم دخترا همینجوری دل رحمن دیگه 

تروخدا نزنش

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2728
یه استاد روانشنانپزشک میگفت اگر موقع کتک زدن بچه ها ازشون اسکن مغزی بگیرن وبه والدین نشون بدن که چطو ...

همه رو میزنم؟؟کی زدم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

یکی از ویژگی های بد دیگه.ای که از اطرافیان تون یاد گرفتین توهین به خودتونه، اگه الهی دستم بشکنه باعث میشد آدم کارشو تکرار نکنه الان هیچ زنی دست رو بچه بلند نمی‌کرد، شما با این جملات مجددا به خودتون القا می‌کنین  که مادر لایقی نیستین و خب آدمی که بد باشه معلومه کار بد می‌کنه! اول خطای بزرگ خودتون رو ببخشید تا بتونید بخشنده بودن و بخشیدن خطاهای کوچیک فرزندتونو یاد بگیرین... بعد اینکه اگه از اول صبح برنامه‌های سرگرم کننده براش داشته باشین (یه دفتر نقاشی و مداد رنگی، یه کارتون، یه کم خمیربازی و جورچین و یه تفنگ آب‌پاش!! مگه بچه‌ها چی میخوان؟) جوری که وقتش پر باشه دیگه از بی‌حوصلگی تخص بازی درنمیاره که شما عصبی شین و کار به اینجا بکشه

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂

منم گاهی قاطی میکنم پسر منم سه سالش البته از من دلیل داره پی پی تو شرتش میکنه  وگرنه واس چیزا دیگه کاریش ندارم.....فقط بابد رو خودت کار کنی از دیگرانم کمک بگیر ک بچه رو ببرن بالخره مادر هم ارامش میخواد

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
الان فرستادمش پیش مامانم‌..ولی گریه امونم نمیده نمیدونم چیکار کنم حالم از خودم داره بهم میخوره

عزیزم حتما مطالعه کتابهای درخصوص تربیت فرزند بخون مقاله بخون حتی ازتوی اینترنت اگر دسترسی نداری.

تربیت کودک باتوجه به سنش سرچ کن بخون

وقسمتهای مهم وتاثیر گذارشو یادداشت برداری کن وبه دریخچال یا جاهای دیگه بزن که وقتی عصبی میشی بادیدنش سعی کنی خودتو اروم کنی

واگرهمه اینها تاثیر نداشت برو مشاوره کمک بگیر 

سعی کن زودتر روی خودت کار کنی وچون خودتم متوجه اشتباهت میشی پس بخودت خیلی میتونی کمک کنی 

فقط پشت گوش ننداز وفکر نکن یک شبه مادرنمونه بشی کم کم سعی کن خودتو تغییر بدی 

خوندن و مشاوره واینها کم کم جایگزین رفتارهای اشتباهت میشه

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
2740
خیلی بیشعور نفهمم الهی بمیرم برا دخترم خدا بزنه تو کمرم

بجا این حرفا اصلاح کن خودتو.یکم آروم باش.میزنی ناقص میکنی بچه رو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

اخه این چه توجیه احمقانه ایه که چون فامیل میزنن شما هم میزنی!  فامیل شاید هزار غلط دیگه هم بکنن پس فردا هم 4 تا مریض روانی تحویل اجتماع بدن!!! شما از خودت فکر و عاطفه مادری نداری!  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

سعی کن خودتو کنترل کنی

یبار خونه مادرشوهرم بودیم

دختر خوهرشوهرم رفت بالای اپن شیر آبو باز کرد رو اپن مبل زیر اپن خیییس آب شد خودش کلا خیس شد اپنو آب برداشت  مامانش هیچی نگف رفت اپن رو خشک کرد و لباسای بچشو عوض کرد و گفت کار بدیه دیگه تکرارش نکن

دوباره ی لحظه غافل شد ازش رفت همونکارو کرد باز

باز حرصش درومد و لباساشو عوض کرد و اپنو خشک کرد و اینسری فقط ی تذکر جدی داد بهش

باز ی ثانیه ازش غافل شد رفت اینکارو کرد باز

خواهرشوهرم یدونه محکم خوابوند تو گوشش پرتش کرد وسط پذیرایی 😑

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
دلم براش می سوزه نمیدونی دخترم چقد ناز و معصومه ...وقتی زدمش هم باز اومد تو بغل خودم . .حتی بوسم کر ...

حتما برو روانشناس 

رو اعصاب خودت هم خیلی فشاره و اذیت میشی اینجوری

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706