2410
2553
عنوان

چیکار کنم دیگه بچمو نزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 7562 بازدید | 134 پست
میترسم قرص بخورم بدتر بشم 

خیالت راحت اگر مشکلی داشته باشی وزیر نظر پزشک بخوری بهترمیشی 

منم یه دوره خیلی بهم ریخته بودم ولی نمیزدم خیلی دادوبیداد میکردم دکتر رفتم هم خودم بهترشدم هم بچم اروم بود وسروصدا نمیشنید

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

چرا باید قرص بخوری بدتر بشی ؟ بهانه نیار برو دکتر قرص بخور . تنها راهش همینه . 

با قسم و آیه و قول درمان نمیشی . اگر واقعا دنبال اصلاح رفتارتی از متخصش کمک بگیر 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها واقعا بجای اینکه بحث کنین و بگین چرا حیوونو میزنین بگین تو اینجور مواقع شما چه جور با بچه هات ...

یسنا حان باور کن منم کم میارم کم هااا کم کم.مادر هم انسانه دیگه انقدر تو گوشمون خوندن فرشته فرشته نه بابا ماهم تا حایی توان داریم. چجوری بگم از شیطنتهای بی حد و حصر از کم خوابی که چه عرض کنم بیخوابی شب زنده داری کم اشتهایی از همون بدو تولد کولیک و رفلاکس و خلاصه دوساله زندگیم همینه 😆 ولی حقیقتش اینه که هرگزززز نمیزنم.‌تو نوزادیش بی تجربه بودم بیخوابی بهم فشار میاورد افسردگی داشتم گریه میکردم که نمیخوامش غلط کردم آرزو داشتم یه روز مثل گذشته مال خودم باشم برای خودم باشه تو عصبانیت میرفتم تو اتاق محکم میزدم رو پام تا تخلیه بشم. 

الانم که کلا خودم رو زدم به بیخیالی. غذاشو میبره رو پادری توالت پخش میکنه از اونجا برمیداره میخوره. چشمامو میبندم به خودم میگم فرض کن ندیدی. میبرمش بیرون دیگه قیااامت میکنه وقتی میفهمه میخوایم برگردیم خونه. چشم و گوشمو میبندم بغلش میکنم با هر زوری هست میارمش خونه بهش میگم داد میزنی نمیشنوم. کاش آروم گفته بودی که منم متوجه بشم. 

دلمم برای همسایه هام نمیسوزه اونام همشون بچه هاشون این دوران رو طی کردن اینجوری بگم که سلامت روح بچم رو له آرامش مردم ترجیح نمیدم.‌ البته اونام بچه هاشون کم اذیت نمیکنن ها😆 دلیل بی خوابی و کم خوابی بچم دقیقا همین همسایه هان.

بالاخره هر کسی یه راهی پیدا میکنه. فقط نزن. فرض کن دست نداری اون لحظه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2720
یسنا حان باور کن منم کم میارم کم هااا کم کم.مادر هم انسانه دیگه انقدر تو گوشمون خوندن فرشته فرشته نه ...

ممنونم مانترا خیلی ممنون 

خیلی عالی توضیح دادی حرفات یادم نمیره دیگه هرکاری هم کنه نمیزنمش اگه نتوستم و بازم اینکارو کردم حتما میرم پیش روان پزشک چون دیگه نمیخوام دخترمو بزنم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃

بنظر من اگه در کل عصبی و پرخاشگر نیستی و فقط از روی عادت میزنی احتیاجی به دکتر و مشاوره نیست. فقط مطالب روانشناسی کودک رو دنبال کن خودت خود بخود دلت برای آینده بچت میسوزه رو خودت کار کن و این عادت رو ترک کن.‌

دکتر رویانوری تو اینستاگرام مطالبشون عالیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بنظر من اگه در کل عصبی و پرخاشگر نیستی و فقط از روی عادت میزنی احتیاجی به دکتر و مشاوره نیست. فقط مط ...

اگه ایدیشو داری برام بفرس

نه اتفاقا خیلی ارومم ولی خوب زودرنجم و زود ناراحت میشم امادر کل  پرخاشگر و عصبی نیستم ولی می بینی یهو از کوره هم در برم بدجورعصبی میشم

۹۸/۱/۲۰شروع رژیم باوزن ۸۰😔وزن فعلی ۷۶        هدف اول ۷۵🔐هدف دوم۷۰🔐هدف سوم۶۵🔐هدف نهایی۶۰😄🔐اینبار حتما موفق خواهم شد💪💪پیش به سوی خوش اندام شدن👍💃💃
برو با ولمون کن

ولت کردم این شدی عزیزم😂😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714
بی تربیت ازت معلومه چی هستی بیچاره به خانواده شوهرت معلومه از دستت چی میکشن خودتو اصلاح کن😒😒😒😒

چشم چون شما گفتی حتما اصلاح میکنم خانم دکتر.مرسی از نصیحتتون

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
یاعلیییی😨😨😨😨

چرا یاعلی

بهتره ازینه که بچه رو بزنی

خودت دردشومیفهمی تا دفعه دیگه نزنی

خدایاماراآن ده که آن به،ومگذارمارابه که ومه!!!🌺به فرموده حضرت آقا:دربیت المقدس نماز خواهیم خواند.ان شالله به زودی🌺🤲
چرا یاعلی بهتره ازینه که بچه رو بزنی خودت دردشومیفهمی تا دفعه دیگه نزنی

چون هردوش غلطه☺

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

منم قبلا خیلی زود از کوره در میرفتم میزدم ولی در حد کم تا اینکه بخودم اومدم دیدم این طفل معصوم بغیر از ما کسی نداره ماهم همسنش بودیم دوس داشتیم بچگی کنیم درسته بزرگترا اعصاب ندارن ولی باید رو خودت کار کنی الان اصلا بچم و نمیزنم تحت هیچ شرایطی به این فک کن که این بچه رو از دست بدی خدای نکرده اون وقت چجور میتونستی خودت و ببخشی هر کی هم بت پیشنهاد کتک زدن داد بزار رو بچه خودش اعمال کنه نه رو بچت تجدید نظر کن این بچه رو عصبی و پرخاشگر بار نیار چون دودش چشمت و میسوزونه

2706