2737
2739
عنوان

خدا کنه حامله نباشم😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماروش طبیعی و۳سال هست خیلی هم مطمعن وبنظرم روش طبیعی عالی ترین روش هست 

چون بدون عوارضه وخودمونم مطمعنیم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
2731
حالا چیکار کنممممم😭😭

اگه فهمیدی باید چیکار کنی به منم بگو دوتایی یع خاکی به سرمون بریزیم

تو تنها آرزوی منی                                                           خدایا شکرت که بهم انگیزه دادی ، خدایا شکرت که قراره یه کار عالی داشته باشم ، خدایا شکرت که مارو بهم میرسونی 
حالا نشونه ای از حاملگی داری؟

ترشح دارم سر دخترمم داشتم 😭😭😭

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

حالا استرس نداشته باش.

الان که کاری از دستت ساخته نیست.

استرس چه فایده ایی داره برات. 

یا هستی که مبارکه...

یا نیستی که بیشتر حواست را جمع کن از این به بعد...

قانون 5/5 : اگر موضوعى 5 سال آينده برايت اهميتى نخواهد داشت، بيشتر از 5 دقيقه برايش ناراحت نباش!
2738
راستي من يه بار پريود شدم ديگه نشدم ببعد شيش ماه زايمانم

من کی پریود میشم؟

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
حالا استرس نداشته باش. الان که کاری از دستت ساخته نیست. استرس چه فایده ایی داره برات.  یا هس ...

نذر کردم که نباشم بخدا بدنم نمیکشه دخترم دوماهشه میخوام شکنم رو مشت بزنم😭😭😭

من لوله هام رو بستم .به نظرتون امکان داره باردار بشم

خیلیییی کم

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
اگه فهمیدی باید چیکار کنی به منم بگو دوتایی یع خاکی به سرمون بریزیم

من سقط میکنم نمیتونم😭😭😭