2733
2734
عنوان

خدا کنه حامله نباشم😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد چهل روز امکان بارداری هست عزیزم اونم خیلی زیاد چون رحم امادست طبیعی روش نیس بنداز دور سفتو سخت جلوگیری کن من دوماه بعد زایمان ایودی گذاشتم همراه جلوگیری طبیعی

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728
2738
بابا من بعد زايمانم كه شيش ماه پيش بود عفونت و خارشو سوزش گرفتم دكتر رفتم ميگه از شيردهيع  اصل ...

كار بد😂😂😂😂😂

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞

ببين حتى اگه شما جلوگيرى طبيعى كامل هم داشته باشين بازم امكان باردارى هست

چه برسه به اينكه به احتياطى هم كرده باشين

اميدوارم اگه نميخواى باردار نباشى چون اگه طبق اسمت متولد ٧٦ باشى حتى واسه بچه اول زوده چه برسه به دوم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
خواهرشوهر منم آیودی گذاشته همراه با جلوگیری طبیعی 

نکنه من خواهرشوهرتم😂ایودی دارم همراه جلوگیری طبیعی

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
انشالله نیستی منم ی ماه پیش همچین استرسی گرفتم بی بی چک زدم منفی شد خداروشکر

من فردا میرم آزمایش😭😭

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2706