2737
2734
عنوان

خدا کنه حامله نباشم😟😟😟

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 56 پست

شب کی دارم گریه میکنم کمک😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
من سقط میکنم نمیتونم😭😭😭

منم اگه باشم میندازم اول جونیم خودمو اسیر کنم که چی

تو تنها آرزوی منی                                                           خدایا شکرت که بهم انگیزه دادی ، خدایا شکرت که قراره یه کار عالی داشته باشم ، خدایا شکرت که مارو بهم میرسونی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو یک ازمایش بده اگ بود هم بود دیگ

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
بچه ها آی یو دی چ جوریه درد داره؟؟ هزینش چقدره

اصلا درد نداش واسه من اصلااا روز سوم پریودی رفتم هزینش ۲۵۰شد 

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
2728
ببين حتى اگه شما جلوگيرى طبيعى كامل هم داشته باشين بازم امكان باردارى هست چه برسه به اينكه به احتيا ...

آره سنم کنه اما قبلا با سختی باردار شدم لتروزول مصرف میکردم

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
شب کی دارم گریه میکنم کمک😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

حالا مگه مطمعنی هستی آزمایش دادی؟

تو تنها آرزوی منی                                                           خدایا شکرت که بهم انگیزه دادی ، خدایا شکرت که قراره یه کار عالی داشته باشم ، خدایا شکرت که مارو بهم میرسونی 
برو یک ازمایش بده اگ بود هم بود دیگ

همین بود که بود😭😭😭😭😭

حالا مگه مطمعنی هستی آزمایش دادی؟

نه ولی شوهرم امشب منو ترسوند گفت فردا حتما بریم؟ آزمایش

2738
همین بود که بود😭😭😭😭😭

اره بود ک بود دلیل نداره این گریه زاری کردن خودتو جمع کن چه معنی میده 

متنفرم از جامعه ‌ای که فساد درآن به حدی رسیده که نام هرفکر غلط و  کثیفی را میگذراند روشن فکری!    و من نمیدانم این انسان ها خدا و دستوراتش را کجای زندگی شان قرار میدهند؟           
اره بود ک بود دلیل نداره این گریه زاری کردن خودتو جمع کن چه معنی میده 

دخترم دوماهشه چیکار کنم من

نه ولی شوهرم امشب منو ترسوند گفت فردا حتما بریم؟ آزمایش

واقعا ؟ولی من به شوهرم گفتم گفت نه ولی حالا بریم یه ازمایش بدیم.حالا شایدم خاسته به روی خودش نیاره نمیدونم