2752
2734
عنوان

۲شبه‌ اومدم خونه مامانم قهر و دعوای امشب ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5787 بازدید | 149 پست

عزيزم كاملا حق داري خيلي سخته با همچين ادمي بودن روحت بيمار ميشه داغون ميشي بچتم اگه ميتونه نگه داره بده اخر هفته ببينش پيش خودت نباشه بهتره 

خدايا اميدمو نا اميد نكن 🙏
برای هیچکس هیچکاری نکن فقط به خودتو بچه هات برس. باهم بخندین و خوش باشین.از هیچکس توقع مهربونی نداشت ...

دستم نمک نداره.....حتی واسه شوهر نفهمم بقران پای همه چیش وایستادم اگه خیانت کرد اگه اعتیاد داشت اگه بد دل بود اگه رفیق باز بود تگه منو تا حد مرگ میزد اگه بارها و بارها منو به خانوادش ترجیح داد اگه نون واسه خوردن نداشتیم تو خونه پای همه چیش وایستادم به خانوادم توهین کرد هزار غلطو کرد بهم میگه تو تو زندگی با من چی کشیدی همیشه در رفاه و اسایش بودی تو مفت خوری از حالا کار کردی چیزی میخوری وگرنه هیچی توی این خونه نیست فکر کن ببین چیا من میکشم...حالا جدا از اذیتای خانواده ی خودمو خانواده شوهرم...تا تکون میخورم میگه بچه هارو ازت میگیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من قضاوت نکردم راهنماییت کردم!! یه کامنت دیگه گذاشتم حذف کردم ترسیدم فک کنی دوباره قضاوتت کرده باشم ...

میدونی چرا؟

بزرگش کنی ولی حق خروج از کشور نداشته باشی 

حق خروج از شهر نداشته باشی 

پای مریضیش مشکلاتش درسش همه چیش وایسی 

بخاطرش خیلی فرصت هاتو از دست بدی

وظیفمه هاااااا بچمههههه غلط میکنم حرفی بزنم 

ولی زحمتش با من و اختیارش با باباش میشه حمالی

من نگفتم نمیخامش گفتم رو چشمااااام جا داره تمام وجودمه ولی اگه اختیارش با باباش باشه و زحمتش فقط بامن باباشم هیییچ زحمتی نکشه بله پس کلا ببرتش

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!
چرا حمالیه  میدونی چرا؟ بزرگش کنی ولی حق خروج از کشور نداشته باشی  حق خروج از شهر نداشت ...

نميتونيم قضاوت كنيم تو الان شرايطت خيلي سخته ببخش اگ ناراحتت كردم شايدم حق با توعه

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
2731
برو یقه مامانتو بگیر من مثل مامانت نیستم  همینم خودشو انداخت تو زندگیم من نخاستم. لطفا قضاوت ...

قضاوت نمیکنم ولی شما خیلی خیلی راحت میگی بره این بچه رو نمیخام اعصابم خورد شد چون یاد بچیگیای خودم افتادم تو داداگاهها اینا تو ذهن بچه میمونه و ازت متنفر میشه لطفا پیشش حداقل نگو برو پیش بابات و تو هم لنگشی اگه میتونی پیش خودت نگهدار یکی از آشناهامونم دخترشو خودش بزرگ کرده حداقل کمبود محبت نداره دخترش الان و زیر دست نامادری نبوده

عزيزم كاملا حق داري خيلي سخته با همچين ادمي بودن روحت بيمار ميشه داغون ميشي بچتم اگه ميتونه نگه داره ...

قرار بود یکاری درست شه از طرف خانوادم از ایران بریم همگی ولی این لیاقت نداره

من طلاق بگیرم میخام برم موندگار نیستم

واسه همین میگم حضانت کامل و خروج از کشور میخام

قضاوت نمیکنم ولی شما خیلی خیلی راحت میگی بره این بچه رو نمیخام اعصابم خورد شد چون یاد بچیگیای خودم ا ...

نه من جلوش نگفتم اصلا همه رو تو اتاق پشت پسرم صحبت کردم

من همیشه میگم جلو بچه دعوا نکن داد نزن فحش نده بذار خابید اروم حرف میزنیم

ولی میگه اگه دعواس باید تن همتون بلرزه 

منطق این ادم گوه اینه 

والا من خیلی نگران پسرمم 

واینکه شاید مامان منم فکر میکرد زندگی رویایی بعد طلاق درانتظارش خواهد بود ولی نشد بخاطر این گفتم پنج بارشوهر کرده شاید فکرمیکرده مارو نبره راحتتر به خوشی برسه ولی نشد

استاتر سعی کن بگیریش از پدرش با تمام اختیارات.کفالتش رو ببین میتونی بگیری.پسرت با همچین مردی بزرگ نشه بهتره.ببخش ها ولی ما هم مسوولیم همون اندازه که پدر مسووله مادر هم مسووله.ولی ثانون تخمی اختیارات رو داه دست پدر اگر مادر ززنگ باشه و شانس بیاره بتونه همه حق و حقوق بچه رو صاحب بشه عالیه.من خودم باشم اینجور مواقع بتونم تمام حقوق بچم رو بگیرم و از عهده ش بربیان میرم خارج از کشور با بچم تا نتونه همچین پدری بچش رو ببینه.پدر که به زن خودش تعمت ناروا میزنه به درد بچه نمیخوره

ما ملت حسينيم
نميتونيم قضاوت كنيم تو الان شرايطت خيلي سخته ببخش اگ ناراحتت كردم شايدم حق با توعه

اشکالی نداره ... واسم دعا کن امشب روزنه امیدی تو دلم باز شد وقتی مادرشوهرم گفت من نگه نمیدارم 

دعا کن پسرم پیش خودم بمونه

میدونی چرا؟ بزرگش کنی ولی حق خروج از کشور نداشته باشی  حق خروج از شهر نداشته باشی  پای ...

اینا رو من میدونم

ولی یه بچه کوچیک درک نمیکنه

دعواهاتو بزار وقتی بچه نیست. یجوری ک فک کنه مجبور بودی بدیش ب اون

تمامش تو ذهنش میمونه.کلمه کلمه حرفت رو سی سال دیگه میاد تحویلت میده.پس چیزایی ک اینجا گفتی جلوش نگو چون میبینی چه سو برداشتی شده از حرفات.یکیش همین حمالی

ببین جمله هاتو کسی نخونده ولی اون حمالیه شاخ شده تو همه جمله هات

بچه ات عین ضبط صوته الان

اونجا مادربزرگه گریه و زاری میکنه وای بچه مادر میخواد اینجا بچه میشنوه ماددش میگه نمیخوام حمالی کنم!!

واینکه شاید مامان منم فکر میکرد زندگی رویایی بعد طلاق درانتظارش خواهد بود ولی نشد بخاطر این گفتم پنج ...

نه من تمام فکرم اینه که پسرمو ببرم هدفم همینه ولی اگه میگم بیا ببرش نخاستم و نمیخام ضعف نشون بدم جلوش