2733
2739
عنوان

۲شبه‌ اومدم خونه مامانم قهر و دعوای امشب ...

| مشاهده متن کامل بحث + 5780 بازدید | 149 پست

نگو به شوهرت میخام از ایران برم بگو شاید خواستم برم باهاش مسافرت خارج از کشور چند روزی اونوقت تو اجازه ندی نمیتونم بچم رو ببرم.اینجوری بگو تا بتونی حق خروج از کشور رو ازش بگیری

ما ملت حسينيم
استاتر سعی کن بگیریش از پدرش با تمام اختیارات.کفالتش رو ببین میتونی بگیری.پسرت با همچین مردی بزرگ نش ...

اگه بخاد بگه با تو میگم باااااید تمام اختیارشو بدی والا واسه خودت

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو به شوهرت میخام از ایران برم بگو شاید خواستم برم باهاش مسافرت خارج از کشور چند روزی اونوقت تو اجا ...

اخه اطلاع داره قصدمون رفتنه میگم که قرار بود باهم بریم با خانواده من 

ولی عن بازی داره در میاره منم میخام جدا شم

دستم نمک نداره.....حتی واسه شوهر نفهمم بقران پای همه چیش وایستادم اگه خیانت کرد اگه اعتیاد داشت اگه ...

عزیزم برات دعا میکنم هر چی به خیر و صلاح خودتو و دختراته پیش بیاد. بعضی مردها چقدر بی لیاقتن. بهش فکر نکن .فکر کن نیست. فک کن یه دیوونه تو خونته که رفتاراش دست خودش نیس و مجبوری این دیوونه رو راه ببری ولی خودتو از تفریح و شادی و لذت بردن از بچه هات دور نکن و غافل نشو

2742
اشکالی نداره ... واسم دعا کن امشب روزنه امیدی تو دلم باز شد وقتی مادرشوهرم گفت من نگه نمیدارم  ...

حتما واست دعا ميكنم حتما🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞
عزیزم برات دعا میکنم هر چی به خیر و صلاح خودتو و دختراته پیش بیاد. بعضی مردها چقدر بی لیاقتن. بهش فک ...

دارم همینکارو میکنم....خب با کی برم تفریح با هیچکس نمیذاره خودمم اجازه ندارم خودشم که میبره منو با دوتا بچه کوچیک میزاره رو کوه میره ماهیگیری تااااا شب منم باید تکو تنها بشینم با دوتا بچه کوچیک تا این اقا بیاد خیلی تو حال خودشه و مجردیش ...واسه همین میگم جداشم ازش

حالا یه چیزی.چرا صبر نمیکنی بری اونور هم راحتتر میتونی جدا بشی هم میتونی بچت رو بدون هیچ نگرانی ای ب ...

خودم راحت میتونم جدا شم ولی بچه رو شاید برگردونن به پدرش 

یا دیپورتش کنن ایران از طریق پلیس اینترپل اقدام کنه 

اونوقت منم مجبورم برگردم ایران 

بعد بچه رو ممنوع الخروج کنه دردسر زیاد میشه

2740
ممنونم ببخشید تندی کردم 

تو منو ببخش

خدايا شكرت🙏🏻پر انرژي مثبتم😌بهترين و مهربون ترين شوهر دنيارو دادي بهم😍واسه همه چي ممنونتم💖مرسي كه دارم مامان ميشم👪خداجونم مرسي كه هستي🌞

استانر من بودم میبردمش اونور اونجا قانون اینجا نیست که بچه مال مادره اگر مادر نخاد میدن پدر.هر چی که هست نصفش مال زن هست.یه کتک که هیچ فحش بده زنه زنگ بزنع پلیس میبره تا صبح چوب تو استینش میکنه و برمیگردونش  راحت یه تیپ پا میزنی بهش میگی برو تا ج ند ها جمعت کنن.اونم دست از پا درازتر برگرده ایران

ما ملت حسينيم
خودم راحت میتونم جدا شم ولی بچه رو شاید برگردونن به پدرش  یا دیپورتش کنن ایران از طریق پلیس ای ...

وقتی جدا بشی دیگه نمیتونه اقدام کنه برای برگردوندنت.و موقع جدایی هم بچه رو ازش میگیری دوباره چرا بدن پدرش؟

ما ملت حسينيم
تو منو ببخش

نه حرف بدی نزدی 

مادرم منم بخدا سختمه فکر ۱ لحظه نبودنش ولی بخدااا ۳سال پیش میتونستم برنگزدم ولی برگشتم بخاطرش ساختم همه جوره با همههههه چی حتی از خیانتش گذشتم

ولی بچم داره عذاب میکشه از استرس و دعوا

اگه الان خودمو سنگ نشون بدم ضعف نشون ندم شاید بیشتر موفق شم تو گرفتن بچه 

خداکنه مادرشوهرم پای حرفش بمونه

خودم راحت میتونم جدا شم ولی بچه رو شاید برگردونن به پدرش  یا دیپورتش کنن ایران از طریق پلیس ای ...

باز یه مشورت از یه وکیل که توی اون کشوری که میخواهید برید بگیر ببین چطوریاست

ما ملت حسينيم
وقتی جدا بشی دیگه نمیتونه اقدام کنه برای برگردوندنت.و موقع جدایی هم بچه رو ازش میگیری دوباره چرا بدن ...

میگیرم‌درست ... ولی بیاد ایران شکایت کنه چی؟

بعدم معلوم نیس اونجا بچه رو بدن بهم 

من طلاقمو فقط ۱۰۰درصد میتونم حساب کنم روش بچرو نه

2706