2737
2739
عنوان

این داستان:زنداداش بد

| مشاهده متن کامل بحث + 2495 بازدید | 133 پست
وقتی اونا چیزی نگفتن خب تو هم به رو خودت نیار نهایت بعدا بگو نمیدونسته مهمون دارم وگرنه نمیومد شوهر ...

نه بابا شوهرم این چیزا واسش مهم نیست,در کل با داداشام خیای اوکیه.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
زنداداش بد کو-

من دیگه! مامان من نباید میزاشت داداشم بیاد, همشون می دونستن من امشب مهمون دارم.

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
اعصابم داغونه

وا چه اشکالی داره؟داداشتون بیاد خونه شما باید از خانواده شوهر اجازه بگیره؟اگه چیزی گفتن بگو داداشم هر شب میاد دلش برا خواهرزاده هاش تنگ میشه نمیدونس شماها اینجایین..

والا یکی واسه اومدن یا نیومدن داداشای من ،ازم جواب بخاد خشتکشو میکشم رو سرش😒😒

Kiziim
2740
یعنی فردا به مامانم نگم?

نه واسه چی بگی داداشت هم ناراحت میشه. بیچاره اومده خونه خواهرش خونه اونا که نرفته

تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
ماهم دقیقا همین گل رو داریم پژمرده نشده که

گل مقاومیه نمیدونم چرا اینجوری شد

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
وا چه اشکالی داره؟داداشتون بیاد خونه شما باید از خانواده شوهر اجازه بگیره؟اگه چیزی گفتن بگو داداشم ه ...

من عاشق داداشم هستم و خیلی هم دوسش دارم, اما از نظر من این حرکت چیپیه. اگه نمی دونست و میومد باز یه چیزی.

وای داداششو برگردونه از خونش و شام نده بهش که یکی دیگه معذب نشه؟میخوام صدسال نباشن اونا که معذب میشن ...

خب اونا دعوت بودن از قبل برادرشون که دعوت نبوده بعدم حرف سر شام خوردن نیست سر برداشت اشتباهیه که شاید اونا داشته باشن از تنها اومدن برادر استاتر

2706