2726
عنوان

این داستان:زنداداش بد

| مشاهده متن کامل بحث + 2495 بازدید | 133 پست

به نظرم اصلاااا به رو خودت نیار اگه هم چیزی گفتن بگو خونه خاهرشه هروقت دوس داشته باشه میاد نمیدونسته شما هستین

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از قدیمیا بعیده این حد از قطره چکونی!!!!!!

اعصابم داغونه

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
2728
اعصابم داغونه

ای بابااااا بگو دیگه

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
من گلام توی گلدون سرامیکی خراب میشدن نمیدونم چرا 

فکر نکنم از اون باشه گلاش هی داره میکنه برگاش

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
بچه ها این وسط بگید چیکار کنم این گل بیچارم داره هی پژمرده میشه ببخشید استارتر نمیدونم چرا نمیشه تاپ ...

@مرمری1372    

بیا عزیزم ولکنت نیستم 😂😂😂😂

چرا وقتی یکی تاپیک عکس میزنه میگه پست بعدی میزارم ولی پست بعد بازم پست میزاره صبر کنید داره میاد🤔یعنی چجوریه هم عکس داره میاد هم استارتر میتونه پست بزاره😯چرا تو تاپیکها میگید بچه ها پست نزارید پربازدید نشه😑پربازدید به معنی جلو رفتن صفحات نیست بخدا به تعداد بازدید😣اینجا کسی جرات نداره بگه دوست داره بچه اش پسر باشه باید حتما عشق دختر باشی وگرنه میجوَنِت😒چرا کاربرا یه عکس خیلی معمولی از خودشون میزارن همه میگن ماشالله برا خودت اسپند دود کن کلی قربون صدقه ش میرن درحالی که دیده شده عکس از آیشواریا گذاشتن میگن ایشش این چیه من ازاین خوشکلترم😯هیچوقت اینایی و که اسکرین شات از پیامهای شوهرشون میزارن که کلی قربون صدقه هم رفتن و درک نمیکنم یعنی واقعا چیزی به اسم حریم شخصی و خصوصی براشون تعریف نشده🤔وای اونایی که تاپیک میزنن فلان کاربر اقا بهم درخواست دوستی داده😷خب قبول نکن و تمام تاپیک زدنت چیه 😣😏اینجا هیچی تو سلیقه کاربرها نیست  
به نظرم اصلاااا به رو خودت نیار اگه هم چیزی گفتن بگو خونه خاهرشه هروقت دوس داشته باشه میاد نمیدونسته ...

اونا چیزی نگفتن و فقط تا حدودی معذب بودن, میگم نکنه فکر کنند من به خاطر دختره این بساط رو چیدم? 

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
بچه ها این وسط بگید چیکار کنم این گل بیچارم داره هی پژمرده میشه ببخشید استارتر نمیدونم چرا نمیشه تاپ ...

رطوبت میخواد

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
نه بابا صرفا واسه شام, چون خودشون افطاری درست کرده بودن و شام نداشتن اینم چون بدون شام خوابش نمی بره ...

حق داری ناراحت باشی.ولی دفعه دیگه به برادرتون بگین شام برو ساندویچ بخور ولی منو جلو خانواده شوهرم معذب نکن

اونا چیزی نگفتن و فقط تا حدودی معذب بودن, میگم نکنه فکر کنند من به خاطر دختره این بساط رو چیدم?  ...

تو برو خودت نیاری اونا چیزی نمیگن بعد یه مدتم یادشون میره 

2706