2752
2734
عنوان

قدیمی های سایت کسی از سلورا خبر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 556 بازدید | 48 پست
ای خدااا طفلی بچه  ماهم یه ماهه روزگارمون سیاهه برا مامانم  تومور مغزی از نوع بدش  ...

عمل کردن؟

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا اصلا نمیفهمم کی شب میشه کی روز  همش کارم گریس

میفهمم چی میگی مخصوصا که دوری ازش

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
عمل کردن؟

مامانم عمل کرد هفته پیش

دکتر در آورد تومور و 

گفت کامل تخلیه شد 

ولی ممکنه سلولهای سرطانیش هنوز باشن جاهاس دیگه مغز 

فعلا فرستادن نمونه رو پاتولوژی تا جواب بیاد 

ولی گفته به احتمال زیاد بدخیمه اونم یه نوع بد به اسم گلیوم 😭

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2731
میفهمم چی میگی مخصوصا که دوری ازش

یه هفته اومدم پیشش و برگشتم 

برا عملش اونجا بودم 

هفته قبل بدون بچه ها اومدم 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
مامانم عمل کرد هفته پیش دکتر در آورد تومور و  گفت کامل تخلیه شد  ولی ممکنه سلولهای سرطا ...

ان شاءالله که اشتباه کرده و کامل پاکسازی شده

ان شاءالله که اشتباه کرده و کامل پاکسازی شده

امید بخدا 

بعدا باید بره پرتو درمانی و شیمی درمانی 

میبینمش جیگرم آتیش میگیره 

همش میگم خدایا کاش من مریض بودم به جا مامانم 

اصلا طاقت درد عزیزانم و ندارم😔

سلورا انقدر ماهه که نمیتونم تصور کنم اتفاقی براش بیفته

امید بخدا  بعدا باید بره پرتو درمانی و شیمی درمانی  میبینمش جیگرم آتیش میگیره  همش ...

حق داری واقعا سخته دور از جونت

فقط از ته دلم میخوام سلورا هیچیش نباشه و صحیح و سالم درگیر زندگی و بچه هاش باشه

الهی آمین همینطور مادر خودت

الهی برادر زاده بانو تجلی  عزیز هم خوب بشه

چه خبرناراحت کننده ای منم ایشون رومی شناسم یه بارهم عکسش رودیدم خدایاایناخیلی جوونن به خدادارم باگریه می نویسم 

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
چه خبرناراحت کننده ای منم ایشون رومی شناسم یه بارهم عکسش رودیدم خدایاایناخیلی جوونن به خدادارم باگری ...

دیدی چه خوشگله؟ حالا همه موهاش ریخته

2706