2733
2734

سلام دوستان گلم کسی از سلورا مامان سپهر و ترانه و تارا خبر داره؟ممنون میشم اگه خبر دارید جواب بدید نگرانشم

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

@سلورا_(مامان_سپهر،ترانه،تارا)    

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
خیلی وقته ندیدمش من خودتم خیلی وقت بود ندیده بودم 

سلام عزیزم خوبی؟ خیلی نگرانشم

نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...
بوی پیراهن گم‌گشتهٔ خود می‌شنوم گر بگویم همه گویند ضلالی‌ست قدیم 

2738
سلام . نه قدیمی ها رو خیلی وقته ندیدم  شما هم نبودی اتفاقی افتاده واسش نگرانی؟

بله عزیزم متاسفانه بیماری گرفته یک ماهی هست آنلاین نشده گوشیشم خاموشه

سلام عزیزم خوبی؟ خیلی نگرانشم

قربونت خودت چطوری 

مگه اتفاقی براش افتاده که نگرانی 

فکر کنم حتما سرش شلوغه

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
بله عزیزم متاسفانه بیماری گرفته یک ماهی هست آنلاین نشده گوشیشم خاموشه

ای وااای چ بیماری 

من نمیدونستم 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
قربونت خودت چطوری  مگه اتفاقی براش افتاده که نگرانی  فکر کنم حتما سرش شلوغه

عید بهم خبر داد سرطان گرفته وای داغون شدم

بچه‌ها چیکار کنم؟چه جوری ازش خبر بگیرم چند روزه فکر و خیال بد ولم نمیکنه

2706