2737
2739
اهان یعنی اگه میگفتی ،ازدواج نمیکرد باهات؟؟؟بخاطر ترک؟خب تو چی گفتی؟

گفتم الانم دیر نشده میتونیم جدا بشیم فقط وقتی خواستی با نفر بعدی ازدواج کنی حتما بگو سایز اون قسمتت در حد بچه 5 ساله اس

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی خب از یه دیدم میشه بهش نگاه کرد که زیبایی الانتو مدیون اونی😅

اخه من رزمی کارم بینیم تو رزمی شکسته بود از طرفیم خودم تصمیمشو داشتم ولی زمانی که ورزش رزمیمو بزارم کنار با خیال راحت برم اگه دو ماه صبر میکرد میدید که خودم میرفتم اصلا حرف اطرافیان برام اهمیتی نداره، ولی اینکه از زبون کسی ک دوسش دارم و با تمام عیبای خودش اونو دوسش داشتم ؛ بشنوم ، برام ناراحت کننده اس

زندگی یعنی یک تو، برای یک عمر …💍💏❤️

آخه مسخره کردن قسمتی از بدن انسانها که انتخابش دست خودشون نبوده نیست و نخواهد بود چیزی جز بیشعوری یک انسانو میرسونه؟

اگه دست خودمون بود هممون پوستی صاف بدون لک با موهای پرپشت و چشمای خوشحالت و بینی کوچک و .... انتخاب میکردیم حالا مثلا اگه بینی من کجه مسخره کردن داره؟

2728

تا حالا نگفته هیچوقت جلو جمع خصوصا ..

با اینکه خودم میدونم حسابی چاقم 😄😄

همه میگن خیلی خوشگلی حیف این صورت خوشگلت که گذاشتی بدنت چاق شده 😣😜 ولی شوهر دورش بگردم ایراد بگیر نیست .. میگه لاغر کن برای سلامتیت ولی خوب به روم نمیزنه هیچوقت .

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
2738
خودت باید اعتماد به نفس داشته باشی  عزیزم من خودم یه لک کوچیک روی بازوهام دارم اوایل پنکک میزدم ...

والا منم خیلی عادیه برام نمیدونم برا این چرا غیر عادی شد.بسکه عادیه برام گفتم تو صحبتا

کاش داروهای آدم بموقع خودشون تو بدن ترشح میشدن من تنبل تر ازین حرفام که بخوام سر وقت داروهامو بخورم🤪

بچه ها بیاین قول بدیم هرگـــــــــــــــــــــــــــــــــز  کسی رو مسخره نکنیم (چاقی، لاغری، زشتی، یا ...) چون من تو خیابون میبینم که خانمها خانمهای دیگه رو مسخره میکنن و خوشحالم هستن که خودشونو خالی میکنن

من قول میدم

نه تاحالا یه ایرادم نگفته😑حالا من خیلیییی لاغرم وارزومه چاق شم

ولی امتحانش کردم حتی تو شدیدترین دعوامون ازش کلی ایراد دراوردم ببینم چی میگه ولی توادج عصبانیت گفت من عاشق هیکل و صورتتم هنوز کاش اخلاق داشی😂😂😂😂

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2706