2733
2734

بله شده. هر وقت مانتو بلند پرو میکنم بخرم میگه تو قدت بلنده بهت نمیاد. مانتو بلند به قد کوتاها میاد که باهاش کفش بیست سانتی بپوشن، تو که پاشنه بلند نمیپوشی خب من نمیتونم کفش پاشنه دار بپوشم😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اضافه وزن منو بهش میگه ولی نه به صورت عیب، میگه ببین کلاس فیتنس کجا هست - برو - هزینه ش با من. عصرها ...

خخخخخخ بهتر بزار بچه ها رو نگه داره برو باشگاه

حالا من و زنم زیادم نیست ها ۶۴ کیلو تا یه ذره چاق بشم میگه بیا ورزش کنیم کم بخور میگه البته واسه سلامتیت میگم 😁😁😁😁😁

بله شده. هر وقت مانتو بلند پرو میکنم بخرم میگه تو قدت بلنده بهت نمیاد. مانتو بلند به قد کوتاها میاد ...

قد بلند که خوبه.ولی ایراد نمیگیره که منظورش اینه شما خودت قد بلندی

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2728

منم شوهرم خداروشکر اینجوری نیست همیشه میگه خوشگلی البته چهره ام عادیه صورتم گرده بهم میگن بانمکی

ولی بانمک تپل هستم مخصوصا الان ک باردارم بیس کیلو اضافه وزن دارم

ولی بهم میگه بخاطر بارداریه نگران نباش بازم لاغرمیشی

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤

عقد بودیم بهم گفت تپل شدی کاش لاغر بشی مثه اندام نسرین(جاریم) میدونستم خیلی عاشقمه یه تار موی گندیده منو باصدتا مثه جاریم عوض نمیکنه و منکر اینم نمیشم اندام جاریم عالیه‌‌‌...بدجور ناراحت شدم..جوری رژیم گرفتمو مانکن شدم که دیگه اون به چشمش نیومد و همچنان ارادمو تحسین میکنه و میگه اندامت عالیه.

عقد بودیم بهم گفت تپل شدی کاش لاغر بشی مثه اندام نسرین(جاریم) میدونستم خیلی عاشقمه یه تار موی گندیده ...

آفرین  بهت😍

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

من همه چیم‌عالیه فقط پوستم‌ایراداد داره تیره است...دوس پسرم‌همیشه میگفت امروز سیاه شدی وا چرا سیاه شدی یکم به‌پوستت برس....منم ناراحت میشدم‌شدییییییییید ولی میخندیدم میگفتم‌من از روزی که نطفه بودم‌همین رنگی خلق شدم

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا
2738
بله شده. هر وقت مانتو بلند پرو میکنم بخرم میگه تو قدت بلنده بهت نمیاد. مانتو بلند به قد کوتاها میاد ...

حرفش کاملا درسته ..قد بلندا مانتو کوتاه‌و تیپ اسپرت بیشتر بهشون میاد

واسه‌ازدواجم‌ صلوات بفرستید لطفا

نه اصلا ایراد نمیگیره.نظر میده مثلا میگه بزار ابروهات بلند شه نوکشو کوتاه کردی خیلی و ازینجورچیزا ولی اینکه بخواد عیب بگیره اصلا.

عیبی هم ندارم که بخواد بگیره😌😌😌😌😂

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

وااا! 

شوهرت خیلی تو سایتهای اونجوری یا پینترست میره؟! 

واسه همین اطلاعات مدلینگشو روی تو ب نمایش میذاره! 

از طرفی تو بجای اینکه ناراحت بشی خوشحال باش ک نوع هیکلتو میدونی! برو سرچ چ لباس هایی ب این هیکل میاد اونو بخر! 

یه کم تلاش کن!