2733
2739
نمیشم هرکار میکنم کلن ریزه هستم انگار ۱۵ سالمه و اون درشت دوس داره

اووف حالا اگه تپل بودی میگفت کاش بغلی بودی😥

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا که زن بغلی دوس دارن

اونکه اره مشکلی نداره میگم هیچوقت بروم نمیاره ولی خودم حس میکنم اگه یکم فقط بلندتر میبودم خیلی جذاب تر میشدم اخه صورتا خیلی خوبم یعنی بقیه میگن تعریف نباشه

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
2728

شوهر من که چاقیمو همیشه میگه زیر چونمم موهای زاید دارم تا در میاد میگه دو یه بار گفت صورتت پرلکه خیلی ناراحت شدم و گریه کردم 

به نظر من چیزی که ادم میدونه واقعا بزرگترین عیب ظاهرشه خیلی دلش میشکنه 

مثلا چاقی من خودم الان رژیمم و دو سانت از شکمم کم شده وبعد ماه رمضون میخوام برم باشگاه و موی زاید هم چارش یه بند انداخته ولی کک و مک و لک صورتم میدونم واقعابزرگترین عیبمه واقعا قلبم شکست 

2740
شوهر من که چاقیمو همیشه میگه زیر چونمم موهای زاید دارم تا در میاد میگه دو یه بار گفت صورتت پرلکه خیل ...

برا چونت برو لیزر کن.من رفته بودم برا زیربغل خیلیا اومده بودن برا چونه،از شرشون خلاص شو کلا

از صورتم ن تعریف میکنه همیشه اما از بدنم یکبار یه چیز گفت خیلیییی ناراحت شدم و دیگه فهمید ک نباید حر ...

عکست تو آلبوم وقیح بود؟؟؟؟حس میکنم اونجا عکستو دیدم

اره یبار باهم بحث کردیم گفت انقد چاقی نمتونی تکون بخوری با اینکه من اصلا نشون نمیدم هرچند که ۲۰۰ کیلوهم باشی نباید کسی دلتو بشکنه همون لحظه ک اینو گفت اشک تو چشام جمع شد رفتم تو خودم دیگه هیچوقت از اون موقع نتونستم ببخشمش😔

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره❤ عشق همسرم هسدم💃
اره یبار باهم بحث کردیم گفت انقد چاقی نمتونی تکون بخوری با اینکه من اصلا نشون نمیدم هرچند که ۲۰۰ کیل ...

عزززیزم 😔😔میفهممت .