2733
2734
عزززیزم 😔توروخدا نذار تحقیرت کنه .زبونت دراز باشه

من گودی کمر دارم

تو عقد یبار بهم گفت تو چقدر کجو کوله ای خیلی ناراحت شدم چیزی نگفتم ولی یبار دیگه گفت کاش فلان جات پرتر بود دهنشو سرویس کردم.

الا 4ساله از زایمانم میگذره وتو بارداریم گودی کمرم بیشتر شد😑

ࡃܝܝ݅ܝܦ߳ܩܢ ࡅߺ߲ܣࡅߺ߳ࡉ ܤܩࡅ࡙ܚ݅ࡅࡏ݇ࡅ࡙ߺܘ ‹♥›لطفا یه صلوات مهمونم کنید🌼🌻🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

ببخشید ولی چرا نمی زنی توی دهنش؟؟؟؟؟؟؟

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
من گودی کمر دارم تو عقد یبار بهم گفت تو چقدر کجو کوله ای خیلی ناراحت شدم چیزی نگفتم ولی یبار دیگه گ ...

میگفتی چشم که داشتی قبل عقد ندیدی انداممو؟؟؟نمیدونم با خودشون چی فکر میکنن،؟؟

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
2731
یکبار یکسال از عروسیمون میگذشت منم در طول این چند وقت خیلی وزن اضافه کرده بودم همیجوری جلو تلویزیون ...

😣😣😣

وقتی جاق میشم اولش به شوخی میگه چاقالوی خودمی،یا میگه عزیز گوشتالو

ولی یه چند روز که بگذره علنا میگه خودتو دیدی...یا مثلا یه زن چاق تو تلویزیون میبینه که شاید ۱۰۰ کلو بیشتر باشه،قشنگ سفت و سخت میگه تو مثل این خانمه شدی

یبار دیگم انگشتای دستو پامو مسخره کرد  گفتم والا منو مانتویی و بدون دستکشو جوراب دیدی اویزونت نشدم چن سال دنبالم بودی تا جواب بله داد مانتومم کوتاه بود.

خب برو باشکاه دیگه مردا حساسن رو هیکل

قبول دارم خوش اندام بودن خوبه

دائم رژیم و ورزش میکنم و رو هیکلم حساس

اما مردها هم خیلی پر رو هستن

خودشون شلغم هم باشن انگار نه انگار فقط دنبال ایراد از زنشون هستن

یاد اون جوکه افتادم که جلوی تلویزیون با زیرپوش و پیژامه نشسته و زیر بغلشو میخارونه میگه کاش جنیفر زنم بود😡😡

اظهار نظراتمان بیانگر خود واقعی مان باشد نه برای جلب لایک بیشتر😊😊😊😊
2740
میگفتی چشم که داشتی قبل عقد ندیدی انداممو؟؟؟نمیدونم با خودشون چی فکر میکنن،؟؟

هنوز که هنوزه دلخورم برا حرفش و خداییشم من زیر چادر نبودم که نبینه..مانتو کوتاه میپوشیدم بدون جورابم بودم 

چنسال خاستگارم بود..منم یه مدتی مسخرش کردم ایراداشو گفتم تا دیگه اعتماد بنفس منو از بین نبره

وقتی خوش ایراد داره نباید ایراد بگیره

همسر من اصلا روی ظاهرم ایراد نمیگیره و همیشه و هر روزم کلی تعریف میکنه. ولی از اخلاقم بله ایراد هامو میگه ولی اون قدر مودبانه و مهربون میگه ناراحت که نمیشم خوشحالم میشه که کمکم میکنه ادن بهتری بشم. 

این سو کشان سوی خوشان, ان سوکشان با ناخوشان.یا بشکند یا بگذرد کشتی در این سیلاب ها.....
هنوز که هنوزه دلخورم برا حرفش و خداییشم من زیر چادر نبودم که نبینه..مانتو کوتاه میپوشیدم بدون جورابم ...

مطمٸنم خیلی هم قشنگی.فقط اعتماد بنفستو گرفته ازت.مثل خیلیامون.کسایی رو میشناسم دوروبرم که از لحاظ ظاهر متوسط حتی رو به پایینن ولی وقتی تو جمعی هستن خیلی بهشون توجه میشه الان میفهمم اونا فقط اعتماد بنفس دارن اینم باعث میشه همه جذبشون بشن

همسر من اصلا روی ظاهرم ایراد نمیگیره و همیشه و هر روزم کلی تعریف میکنه. ولی از اخلاقم بله ایراد هامو ...

چقدر خوب.خداروشکر😍

من سینه هام کوچیکه ولی بدنم عضله و خوش  فرم سی کیلو وزن کم کردم دوبا  بعد زایمانام چاق میشدم ولی بدنم رو فرمه یکی  هم موهام کمه ولی تو چشم تیست ولی ی بارم بهم نگفت خودم میگم میدونم کار بدیه

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2706