2733
2734
واااای وقتی شما خانوما درباره ی وزن بالا اینجوری حرف میزنید وای ب حال مردااااا(نامردا)... چاق ها هم ...

حرفت درست کاملا.ولی وقتی همسرت میگه اینجوری زشتی حالا چاق یا لاغر،از دنیا سیر میشی خیلی حس بدیه

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما من شوهرم بخاطر دندونای پوسیده ای که داره چه مسواک بزنه چه نزنه دهنش بوی زننده ای داره ولی نمیت ...

اگه بگی ناراحت میشه؟؟شاید اگه بدونه فورا بره درمانش کنه

اره میگه هیکلت سیبه و هیکل سیب بدترین نوع بدنه  میگه قدت کوتاهه گاهی لباس میخرم میگه این فقط ب ...

واااای

یه دختر کوچولوی ۲ ساله دارم، باز خدا بهم عنایت کرده و باردارم. دامن تمام‌ منتظرا ب حق فاطمه زهرا سبز بشه
2731

نه تا حالا نشده اتفاقا خیلی هم تعریف میکنه حتی اگه خودم عیبمو بگم انکار میکنه میگه نه اصلا اینطور نیست

اما بازم من قانع نمیشم احساس میکنم حرفش از ته دل نیست

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      
نه تا حالا نشده اتفاقا خیلی هم تعریف میکنه حتی اگه خودم عیبمو بگم انکار میکنه میگه نه اصلا اینطور نی ...

همینکه میگه قشنگی عالیه.خودتم باور داشته باش که قشنگی

اگه بگی ناراحت میشه؟؟شاید اگه بدونه فورا بره درمانش کنه

اتفاقا میخواد درمان کنه ولی وقت نداره بهش مرخصی نمیدن ولی منظورم وقتی پیشش میخوابم نمیتونم تحمل کنم نفسش بهم بخوره اون موقع دلم نمیاد بگم بهش چندباری هم پشت کردم بهش که بخوابم ناراحت شد

اتفاقا میخواد درمان کنه ولی وقت نداره بهش مرخصی نمیدن ولی منظورم وقتی پیشش میخوابم نمیتونم تحمل کنم ...

یعنی خودش میدونه دهنش بومیده؟ ؟؟

من اوایل ناراحت میشدم یه چی میگفت باهاش قهر میکردم الانا میزنم تو فاز خنده دوتام خودم بهش تیکه میندازم خودشو جمع میکنه😏

یه سری میخواستم لباسمو عوض کنم بعد دیدم اون لباسم تو اون یکی اتاقه از جلوش لخت رد شدم بعد گفت همچین جلو من رژه میره انگار چه خوش استیله😑(بی تربیت)منم گفتم نه که تو خودت سیکس پکی .بعد گفت نه منظورم اینه واس چی لخت رژه میری😁

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...
نمیدونم تا حالا چیزی نگفته شایدم بدونه ب رو خودش نمیاره 

هم برا شوهرت دلم سوخت.هم اینکه تو هم گناه داری تحملش سخته واقعا.

من اوایل ناراحت میشدم یه چی میگفت باهاش قهر میکردم الانا میزنم تو فاز خنده دوتام خودم بهش تیکه میندا ...

اینا اگه خودشون هیکل بیست داشتن .چی میخاستن بهمون بگن؟؟؟؟😂😂

[QUOTE=90184315]خانما من شوهرم بخاطر دندونای پوسیده ای که داره چه مسواک بزنه چه نزنه دهنش بوی زننده ای داره ولی نمیت ...[/QUOTE

آبلیمو وگلاب و آب رو قاطی کنه غرغره کنه بوی دهان رو به مدت یک روز از بین میبره دهان رو هم ضدعفونی میکنه قرص نعنا هم بهش بده بعدش بخوره دیگه بوی دهنش اذیتت نمیکنه

خدایا شکرررررررت
خانما من شوهرم بخاطر دندونای پوسیده ای که داره چه مسواک بزنه چه نزنه دهنش بوی زننده ای داره ولی نمیت ...

مطمعنی واس دندوناشه واسه معدش نیست؟بعضیا کلا ارثی دهنشون بو میده و راه حلی هم نداره .از داروخونه قرص خوشبو کننده دهان بخر

کلید برق را زد.لامپ روشن نشد.چند دفعه ی دیگر کلید را زد.آدم چه دیر میفهمد؛تکرار،چیزهای خراب را درست نمیکند...