2733
2739
خدایی دختر قدبلند قشنگ تره خو.مدیونی فک کنی قد خودم بلنده😆

تو خودتم قدبلندی؟قدت چنده؟😅😂

خب آخه واقعا قد ۱۶۵ واسه یه خانوم خیلی بلندتر از یه آقا به نظر میاد چون خانوما ظریفن من خودم ۱۶۱قدمه ولی بنظرم ۱۶۵ تا ۱۷۰ خوبه ...آخه یکی از بچه های کلاسمون ۱۷۵قدشه واقعاااا زیادی بلند بنظر میرسه😅من انقد بلند دوس ندارم همش میگم کاش یه پنج سانت دیگه داشتم مشکل اینجاس اهل کفش پاشنه بلندم نیستم اصلا فقط اسپرت واسه همین نهایت ۱۶۴ اینا بشه قدم کاش بلندتر بودم 😓

عزیزم هر کسی میگه شوهرم ایرادمو میگیرا دلیل بر این نیس ک حتما ایراد داره، اکثر مردا ایراد میسازن....

دقیقا تفاوت اینجاس کسی که مطمئنه که ایراذی نداره یعنی اعتماد به نفس داره پس عیب جویی دیگران براش مهم نیست و ناراحت نمیشه عزیزم

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خودتم قدبلندی؟قدت چنده؟😅😂 خب آخه واقعا قد ۱۶۵ واسه یه خانوم خیلی بلندتر از یه آقا به نظر میاد ...

من ۱۶۹ شایدم ۱۷۰ هستم.ولی ناراحتم که قدم بلنده😒 چون کفش پاشنه ده سانتی بپوشم حس میکنم از بقیه خیلی بلندترم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
خانواده شوهر من خیلی تو تربیت بچه هاشون سهل انگاری کردن. خیلیا. جوری که حتی خود شوهرم میگه من چیزیرو ...

چی بگم والا شما میشناسین خونوادشو ...ولی واقعا تحت هر شرایطی دوس ندارم کسی رو مسخره کنم!

2731
من ۱۶۹ شایدم ۱۷۰ هستم.ولی ناراحتم که قدم بلنده😒 چون کفش پاشنه ده سانتی بپوشم حس میکنم از بقیه خیلی ...

such a woooow😍😂قدت خیلی خوبه!بنظر منم اصلا کفش پاشنه بلند خوب نیس واستون دیگه خیلی بلندقد بنظر میاین اسپرت بپوش کلا قدت جون میده واسه تیپای اسپرت😍😅

such a woooow😍😂قدت خیلی خوبه!بنظر منم اصلا کفش پاشنه بلند خوب نیس واستون دیگه خیلی بلندقد بنظر میا ...

تو عروسیا آخه پاشنه بلند خوجله👢 من که پررو ام میپوشم😁

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2738
آها خب زودتر بگو ...فک کردم مظلومن😆

نه بابا مظلوم منه بدبختم که گیر اونا افتادم. بخدا مادرشوهرم زنگ میزنه به شوهرم از زبون من دروغ تحویل شوهرم میده. مثلا میگه زنت اومده بهم فلان حرف رو زده. در حالی که من اصلا حتی به این حرف فکر نکردم چه برسه به اینکه بخوام بگمش. بعدم شوهرم رو مینداخت به جون من. انقدر اه و ناله میکرد و میگفت از وقتی زنت این حرف رو زده قلبم درد گرفته و قسم دروغ میخورد که شوهرم باور میکرد. یه بار که شوهرم بخاطر همین دروغا کتک  خوردم صبرم تموم شد و به شوهرم گفتم بریم روبرو کنیم. وقتی روبرو کردیم شوهرم فهمید مامانش دروغ گفته. شوهرم از خجالت سرش رو بالا نمیتونست بیاره. بعد فکر کن مامانش به جای اینکه شرمنده بشه خیلی راحت بهم گفت کتک خوردی حقت بوده تازه کمتم بوده، ناراحتی برو طلاق بگیر، شرت کم بشه. شوهرم به حدی عصبانی و ناراحت بود که به مامانش گفت این فضولیا به تو  نیومده و از خونشون زد بیرون. و دیگه به خانوادش محل نذاشت. مامانشم دید شوهرم از من طرفداری کرده اومد دم در خونه و منو کشید به فحش. بخدا قسم حتی بهش نگفتم خودتی. سکوت کردم . ولی شوهرم خوب شناختشون. این حرف در مورد موهای زاید رو هم بعد از یکسال قطع رابطه وقتی اومدن برا اشتی بهشون زدم. چون خیلی دلم رو سوزونده بودن باید یه جوری دلشون رو میسوزوندم. تازه اینا ادمایی هستن که علنا میگن ما بهشتی هستیم و میخوایم واسطه بشیم تا فلانی رو هم خدا ببخشه و بزاره بیاد بهشت. یعنی خودشون رو هم رده پیغمبر خدا میبینن

تاحالا نگفته فقط دوست بودنی چادری میدید میگف چقدر بهش میاد خانم واقعی منم میگفتم من همینم بعد عقدم چادرم سر کردم دیگه تاالان دراون مورد چیزی نگفته بشه هم نمیگه

کاش دنیاهم دنده عقب داشت

من قدم یک و شصت و چهاره وزنم 57.روزی صدبار شوهرم بهم میگه لاغری لاغری خیلی اعصابم خرد میشه بخدا هرکی میبینتم میگه چقدر خوش هیکلی اونوقت این اینجوری میگه.منم خیلی ناراحت میشم

اره گفت پایین تنه ات چاقه در صورتی ک من اون زمان اوایل عقد تازه باشگام تموم شده بود کلی کم کرده بودم😑دختراب چوب خشک دیده تو شهر بزرگ 😏😏خیلی بدم اومد بهشم گفتم افتاد ب غلط کردن اما هیچوقت از دلم در نمیره

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

هیچکس به اندازه من در این زمینه تجربه نداره چون دهسال ایرادگیرترین مرد دنیا رو تحمل کردم و به معنای کلمه داغون شدم. دائم ازم ایراد می گرفت و باهام رابطه نداشت حتی وقتی ازدواج مجدد کردم پیغام داد مطمئن باش هیچکی مثل من مرد نیست عیباتو تحمل کنه!!! یکبار ببینه تورو باهات نمیخوابه دیگه!

که خوب الان ماتحتش سوخته چون هیچم اینطور نیست.

تمام اون ایرادایی که ابله قبلی بهم می بست یکدونه اشو هم شوهرم بهم نگفته تا حالا تازه حتی تعریفم می کنه از همون موارد. 

نگذارید این انگلها اعتماد به نفستون رو از بین ببرند. تیرگی کشاله پا، چهارتا موی زائد و ترک پوستی چیزیه که همه دارند فقط بعضی اوباش از بس معتاد فیلم های مستهجن هستند طور دیگه ای زن براشون جا افتاده.

هروقت آرایش میکنم میگه بدون آرایش قشنگ تری 😒😒😒😒

وای منم همین مشکلو دارم. شوهرم بهم گفت برای عروسی میشه آرایش نکنی؟! وقتی عقد بودیم خیلی ناراحت شدم... نزاشت موهامو رنگ کنم... دو روز مونده به عروسی رفتم آرایشگاه ابرومو رنگ کردم خیلی شاکی شد قهر کردیم من خیلی گریه کردم... و همش فکر میکنم از خسیسیشه این رفتارها... آلبوم عکس عقدمونو گرفت جلوم منو نشون داد (آرایش کرده بودم) گفت من اینو دوست ندارم تو رو دوست دارم. حالم از عکس هامون بهم میخوره ... کلا بی میل شدم میگه تو خیلی عکس میگیری در صورتی که خواهرش سر هر چیز کوچیکی آتلیه اس تازه وضع خانواده اش هم عالیه از نظر مالی... اعصاب ندارممممم

تو دوران عقد بهم گفت موهای گردنت چقدر سیاهه. خب یکم تیره هست ولی کرکیه. منم خیلی ناراحت شدم و حتی با ...

خخخخخخخخخ

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
2706