2733
2734
عنوان

شوهرمو خیلی دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 94 پست

به امید روزی که خوشبختی سهم همه باشه مخصوصا کسایی که در حسرتش و از دیدن همچین تاپیکی ناراحت میشن.

استارتر عشقتون پایدار و حال دل جفتتون خووووووووب و سایه هر دو تون سر فرزندتون مستدام

اسپند دود کن حتما حتما حتما

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
اصلا نمیتونم با کسی ک نمیخوامش عروسی کنم

من ازش خوشم میومد و مرد ایده ال ام بود فقط چون اجبار ت کار اومد دیگه حسم پرید 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی چن روز پیش تاپیک زودی قهر خونه بابات هستی شوهرت گفته به درد هم نمی خوریم آشتی کردین

اره عزیزم 

بعد اون  دعوا فهمیدیم چقدرررررررر بدون همدیگه زندگی سخته..‌شوهرم یه حرفی زد که واقعا ب دلم نشست...گفت من و تو یه چیز مشترک داریم اونم اینه که هم درد همیم هم درمان هم😊

من از تو راه برگشتی ندارم...
استارتر امیدوارم حرفات واقعی باشه چون تاپيکات یه چیز دیگه میگه ، 

عزیزم زندگی من و گل و بلبل نیست همیشه مثل بقیه زندگیا ...من بیشتر راجع ب مشکلاتم تاپیک میزنم به ندرت مثل الان حس خوبمو نوشتم...

من از تو راه برگشتی ندارم...
2728
عزیزم زندگی من و گل و بلبل نیست همیشه مثل بقیه زندگیا ...من بیشتر راجع ب مشکلاتم تاپیک میزنم به ندرت ...

خب خداروشکر انشاالله که اینطور باشه عشقتون پایدار

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤