2737
2739
عنوان

شوهرمو خیلی دوست دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 94 پست

ان شاالله ک خدا حفظتون کنه برای هم 

و عشقتون ایدی و پایدار ان شاااله 

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️

چ تاپیک خوبی 

چ عجب یکی از خیانت حرف نزد ☺️☺️☺️

تیکر  عروسیمه 😍😍اگ خدابخواد .میشه اگ امضامو خوندی برای اینک عروسیم سرتاریخ ب خوبی و خوشی برگزارشه،به صلوات مهمونم کنی؟!😘☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عشقتون پایدار منم یه زمانی اینطوری بودم یعنی۱۰سال عاشقانه همسرم و دوس داشتم و در نبودش دلتنگ میشدم ولی نمیدونم چی شد که ۲ساله زندگیمون جهنم شده همسرم بدبین شده خیلی ایراد گیر شده با زمین و زمان مشکل داره یعنی اخلاقش کاملا عوض شده نمیدونم شاید قسمت من هم اینطور بوده الان دارم به جدایی فکر میکنم امیدوارم سر هیچ زندگی نیاد بلائی که سر زندگی من اومد😔

مطمئنم به زودی همه مشکلاتم تموم میشه و لبخند زندگی رو میبینم، چون از ته دل حضور خدای مهربون رو تو تک تک لحظه هام حس میکنم😍
2740
چون تو قبلا گفتی دوسش نداشتی ک باش ازدواج کردی

خوب اره 😂😂ولی کلا من دلم برای هیچ کس تنگ نمیشه 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ان شاالله که عشقتون پایدار بمونه براتون 

عزیز دلم کاش اینجور تاپیکا زیاد بشه تو سایت 

مردیم از بس تاپیکخیانت و کتک دیدیم 

منکه دیگه نمیرم تو اینجور تاپیکا 

مگر اینکه استارترو بشناسم 

نصفیشدن دروغه 

خودمم تاپیک دعوا میزنم ها ولی همییییشه چس ناله نمیکنم حدااقل😐 

گاهیم خوشیامونو میاپ میگم

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات