2733
2734

وای منم 

نمونش همین امشب با بچه بازی کردتموم شد پسرم باز رفت سراغش و گفت بابا بیا باز بازی کنیم اونم گفت اگه بازی کنیم من گریه ات میکنم ها 😒 بعد تو بازی بچه رو گریه کرد منم نمیشد چیزی بگم جلو بچه فقط تونستم جمعش کنم 

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
خیلی  زیاد مثلا شوهر من بارها تو جمع بچه رو دعوا کرده که من مخالف صد درصدم  دیگه صدام جدی ...

بنظر منم بچه نباید متوجه اختلاف بین مادر و پدرش بشه و باید بدونه وقتی کارش بده یعنی از نظر پدر و.مادر هر دو بده و هیچ پناهی نداره

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان جونم چون همه بچه هاش رو صبورو مهربون بار آورد مثل خودش.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
وای این و کجای دلم بزارم چقدر شما خانمی آفرین  چطور این جوری بار اومدن

گفتم دیگه   اولا اصلا دعوا شون  نکردم

تنبیه ها با برخورد قاطع بوده  حرفم دوتا نشده 

و اینکه  از اول جوری برخورد کردم که کاراشون خودشون انجام میدادن

مثلا دخترای من مهد هم که میرفتن  خودشون آماده میشدن  

یاد ندارم  که از ۳ سالگی به اونور توی لباس پوشیدن شون هم کمک شون کرده باشم 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2731
 بنظر منم بچه نباید متوجه اختلاف بین مادر و پدرش بشه و باید بدونه وقتی کارش بده یعنی از نظر پدر ...

آخه خیلی تو خلوت به همسرم توضیح دادم کارش جالب نیست ولی باز تو جمع پسرم و دعوا کرد البته الان  خیلی خیلی کمتر شده

گفتم دیگه   اولا اصلا دعوا شون  نکردم تنبیه ها با برخورد قاطع بوده  حرفم دوتا نشده&n ...

من پسرم ۴سالشه من باید تنش کنم لباسشو 

تازه شوهرم ۳۲سالشه اونم من باید لباسش رو اماده کنم

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀

دوستان بچه ای مه تو‌جمع ساکته پ به خرف بزرگتراش گوش میده و فقط میگه چشم بچه خوبی نیس. بچه باید حرات ابزار وجود داشته باشه. به بچه تون اجازه حرف زدن و نطثظر دادن بدین . بهشون ارزش بدین. منم از همون مودبا تو بچگیم بودم ولی اصلا به نظرم دورتن کودکی شیرینی مداشتم. چرا فکر میکنین بجه باید بیشتر از سنش بفهمه؟ بچه باید بچه کی کنه

به نظرم خانواده نمونه از نظر هرکسی متفاوته پس اینکه اینجا بیایم بگیم یه گمی و گیجی رخ میده مثلا جالب ...

نه الان بیشتر بحث تربیتی هستش مثلا اینکه چطور بچه ها با ادب و مستقل و عاقل باربیان به نظرم خیلی ربطی به مذهب و فرهنگ نداره 

من.حودم عااااااااشق بچه هایی هستم که سلام میکنند به همه از بچگی ولی نمیدونم چیکار کنم که یاد بگیرن

آره متاسفانه مردای الانی نمیدونم چرا اینجور شدن... منم یه وقتایی ب شوهرم تو این مورد خرده میگیرم هی ...

میدونی فکر کنم به خاطر زمان کمی که تو خونه هستند دوست دارندهمه خواسته های بچه رو براورده کنند 

به نظرم خانواده نمونه از نظر هرکسی متفاوته پس اینکه اینجا بیایم بگیم یه گمی و گیجی رخ میده مثلا جالب ...

نه اتفاقا مورد اولی که مثال زدن خانواده شاد در عین حال مقید بودن هم اهل آهنگ هم اهل واجبات این دو تا رو با هم داشتن و اصلا خشک نبودن

من پسرم ۴سالشه من باید تنش کنم لباسشو  تازه شوهرم ۳۲سالشه اونم من باید لباسش رو اماده کنم

نه دیگه  انجام ندین   

چون  سالها بعد  همسرش  باید  همین حرفی که شما درباره همسرتون زده رو بگه 

من جاری داشتم   زمانی که سر دختر اولم باردار بودم  

لباس پسر  ۱۰ ساله ش رو تن ش میکرد که بفرسته مدرسه

یا  کیف ش رو آماده میکرد

از اون موقع با خودم عهد بستم  بچه من اینجور نباشع 

که خداروشکر  با اینجور رفتارم باهاشون  اونجور نشدن

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
 نه الان بیشتر بحث تربیتی هستش مثلا اینکه چطور بچه ها با ادب و مستقل و عاقل باربیان به نظرم خیل ...

هربچه اي فرق ميكنه من به جا خوندم وقتي بهو بچه بايه جمعي مواجه ميشه سختشه سلام كنه 

من خودم توي اشناهامون بچه داشتيم تا هفت سالگي سلام نميكردن اصلا يهويي تغيير كردن 

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
دوستان بچه ای مه تو‌جمع ساکته پ به خرف بزرگتراش گوش میده و فقط میگه چشم بچه خوبی نیس. بچه باید حرات ...

دقیقا مثال حرفتون میشه اون پسره که محسن افشانی نقشش رو بازی میکرد تو سریال ترانه مادری اونم یه بچه مودب و درس خون و چشم بگو بود ولی شخصیتش چنگی به دل نمیزد و بیشتر ادم کسل کننده ای برا اطرافیانش بود