2733
2734
 نه الان بیشتر بحث تربیتی هستش مثلا اینکه چطور بچه ها با ادب و مستقل و عاقل باربیان به نظرم خیل ...

خب عزیزم خواه ناخواه تاثیر داره مثلا اینجا دیدم همه قصد دارن بچه قانون مند باشه و بزرگونه رفتار کنه که خب طبیعی نیست 

یا حاج آقا پناهیان مرجع هست که خب برای من مرجع نیست و خیلی از حرفاشون رو قبول ندارم 

رو اصول اولیه توافقی نداریم تقریبا که بشه به هم کمک کنیم 

حالا انشالله همه بچه ها عاقبت به خیر بشن و سربلند و شاد

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
نه دیگه  انجام ندین    چون  سالها بعد  همسرش  باید  همین حرفی که ...

خدا حفظشون کنه اونا رو برا شما شما رو برادخترا

یه مدتی هست دارم پیش میرم که مستقل شن

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه  بیشتر توضیح بدی عزیزم

عزیزم چی بگم دیگه.. توضیح نمیخواد

فقط اراده میخواد اینکه خودمونو تغییر بدیم

رفتار با شوهرمونو

نماز خوندنای الاکلنیگیمونو!

عباداتمونو

حرف زدنامونو! این ک هرچی دلمون خواست رونگیم(غیبت.دروغ . آبرو بردن. تهمت زدن. قضاوت کردن)

هرچی خواستیم بگیم رو هرجا دلمون خواست نگیم(سنجیده حرف بزنیم)

هر آهنگی گوش ندیم

هرلباسی ک دوست داریم نپوشیم

صبحا تا هردقت دوست داشتیم نخوابیم(برای زندگی خودمون و بچه ها نظم قائل بشیم و با راحت طلبیمون مبارزه کنیم)

از نبود چیزی ننالیم.عوضش هر چ داریم رو بر زبون بیاریم و آدم شادی باشیم.

خب بچه واقعا میبینه!!! میبینه میبیییه

سعی کنیم محیط خونه رو آروم نگه داریم. نباید بزاریم تنش وارد محیط خونه بشه 

و از همه ی چیزاها مهمتر مسئله ی شان و مرتبه ی مرد خونه ست ک باید در بالاترین وضعیت و ارجحیت قرار بگیره.

اگه مردی اشتباه کرد در خفا بهش گوشزد کنید نه در جلوی فرزندان... و خیلی چیزهای دیگه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
هربچه اي فرق ميكنه من به جا خوندم وقتي بهو بچه بايه جمعي مواجه ميشه سختشه سلام كنه  من خودم تو ...

اوهوم اکثر بچه هایی که من دیدم همین جوری اند 

ولی یه بچه داریم تو فامیلمون ماشالله 4 سالشه ولی تو.هذجمعی حاضر میشه به همه سلام میکنه و گاهی اوقاتم دست میده خیلی دلم میخاد بچه اینجوری

هم مامانم هم ماما ولی مامان بودن جذاب تره😚😍😍😍😍
2742
خب پسر من سر صبح خواب آلود اصلا عمرا لباس خودش بپوشه😐😐

وقتی سر موقع بخوابه سرحالم بیدار میشه

باورت میشه دخترای من هرشب ساعت ۹ خواب هستن

صبح هم از ۶ و نیم  بیدار میشن  حاضر میشن خودشون صبحانه خودشون حاضر میکنن و بعدش هم میز شون جمع میکنن و میرن

منم بیدار هستم ها  اما کاراشون خودشون انجام میدن 

یکم  سخته  اما  تلاش کنین  بچه هاتون مستقل شن  برا آینده خودشون بهتره 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
نه اتفاقا مورد اولی که مثال زدن خانواده شاد در عین حال مقید بودن هم اهل آهنگ هم اهل واجبات این دو تا ...

باعث ناراحتیتون نشه ولی یکی از اصول تربیتی سالم طبق نظر من اینه بچه بدون تقید مذهبی بزرگ بشه خب این کاملا مخالف نظر شماست 

انشالله که همه بچه هامون خوشبخت و سالم باشن 

چه خوب که از دوستانتون هستن تو این تاپیک و به هم میتونید کمک کنید موفق و موید باشید

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم
خدا حفظشون کنه اونا رو برا شما شما رو برادخترا یه مدتی هست دارم پیش میرم که مستقل شن

ادامه بدین  تلاش کنین و قاطع برخورد کنین 

که بچه هاتون ا ستقلال داشته باشن توی کارهاشون 

2740
باعث ناراحتیتون نشه ولی یکی از اصول تربیتی سالم طبق نظر من اینه بچه بدون تقید مذهبی بزرگ بشه خب این ...

نه چرا ناراحتی هر کسی عقیده و نظری داره اتفاقا من دین زوری رو قبول ندارم بچه باید من مادر مسلمان و ببینه آنقدر تو. رفتار من درستی و صداقت ببینه که نماز خوندن من واسش الگو بشه 

من اتفاقا مهربانی رو مقدم همه چی می دونم

ظهر  از مدرسه میان نمی خوابن   چقدر خوب تربیت کردی افرین

نه ظهر میان  نهار و استراحت  و تکالیف

خواب عصر  از ۵ سالگی به بعد نداشتن

شب ها ۹ دیگه توی خواب هستن  مخصوصا دختر کوچیکه ام یهو میبینیم خواب افتاده باید  بغل ش کنیم ببریم توی تخت ش

به خاطر همین خواب شون  مهمونی هم بریم قبل ۹ برمیگردیم خونه

شام هم خونمون  ساعت ۸  😍😍😍😍

اره من با این دوستمون ک گفتن بچه باید جرات حرف زدن داشته باشه ابراز وجود کنه موافقم،بچه اصلا نباید یاد بگیره ک فقط چشم بگه،و اینکه انتظار نداشته باشیم بچه ها مث بزرگترا رفتار کنن وسلام بدنو دست بدن بچه باید بچگی کنه،

چیه

میدونید چیه؟

بزارید یه مثال بزنم

من زنعمویی دارم ک فوق العاده ب تربیت فرزند اهمیت میده و مشغوله. و مدام با بچه هاش در مورد موضوعات مختلف حرف میزنه. از همون اول ب دنبال این مشاور و اون مشاور و اون کلاس و اون کلاسه.... باهاش ک بشینی هزارجور برات موعظه و نصیحت داره ک چیکار کن تا بچه هات خوب تربیت شن!!! ولی ب بچه هاش ک نگاه میکنی خنده ت میگیره! لوس و بی ادب و خودخواه و فوق العاده راحت طلب!!

ولی من خانمی رو میشناسم ک بی سواده و هیچ سوادی نراشته ولی دوتا دختر دارن ک یکی از یکی خانووم تر و باوقار تر و باادب تر..  هر دو هم حافظ قرآن!

میدونی ریشه چیه؟؟؟ 

من در دوتا چیز میبینم

۱. اول این ک یه عده خودشونو همه کاره میدونن و خدا رو هیچ!  

ولی بعضی از همین مادرای ما بدون هیچ سوادی با دعا و توکل هم تربیت خوب داشتن!! انسان خوب بودن مهمه...

سواد داشتن لزومی بر انسان بودن نیست!!! انسان ک باشی بچه ت خودش خوب بار میاد مگه این ک کنار میوه ی فاسد(دوست بد)قرار بگیره

۲. بررسی ک میکنی متوجه میشی ک رفتار مرد و زن باهم تو خونه خییییییلی سرنوشت سازه!! مرد باید احترامش حفظ بشه و زن هم نباید دلش بشکنه! و مرد باید حرف اولو تو خونه بزنه... این مرتبه ها ک جابه جابشه تربیت فرزندهم دچار خلل میشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706