2737
2739
عنوان

واقعا چرا بیشتر مردها درک این چند جمله براشون اینقدر سخته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 54 پست
کاش نسل ماکه بیشترین ضربه از عذاب خانواده شوهر و خیانت همسر خوردیم بیایم پسرهامون درست تربیت کنیم و ...

آفرین به شما

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
واي اين چه حرفيه!!مگه اونا زن نيستن؟!ما خودمونم هم ميتونيم مادرشوهر بشيم هم شايد خواهر شوهر باشيم!

زن اگه زن باشه هیچ وقت هم جنس خودش عذاب نمیده اما تو پملکت ما متاسفانه ما اکثرا مادرشوهر و خواهرشوهر نداریم دوتا هوو جادوگر داریم که عقده مادرشوهرهای خودشون سر عروسشون خالی میکنن

عزیزترین کسم نابودم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینا چرت و پرت نیست اما دیگه خیلییییییییییییییییی کمه خیلی از این مردا . که معمولا اینجور مردا اصن ر ...

آمار بالای دختران مجرد تحصیلکرده که به حقوق قانونی و عاطفی خودشون آگاهند گواه بر حرف شماست اینجور مردها دیگه خیلی کم پیدا میشه

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      
حتی اگه برادر خودمون باشه ؟😂😂😂

یک جایی باید اونایی که عروس اذیت میکنن و دخالت تو زندگیش میکنن دست بکشن چون خدا یکروز تلافیش به بدترین وجه ممکنه سرشون میاره 

عزیزترین کسم نابودم کرد
یک جایی باید اونایی که عروس اذیت میکنن و دخالت تو زندگیش میکنن دست بکشن چون خدا یکروز تلافیش به بدتر ...

قبول دارم اما خوب باید دو طرف در نظر گرفت ...من هم عروسم هم خاهر شوهر 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2740
زن اگه زن باشه هیچ وقت هم جنس خودش عذاب نمیده اما تو پملکت ما متاسفانه ما اکثرا مادرشوهر و خواهرشوهر ...

بله درسته. ولي همه اينطور نيستن

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم