2733
2734
عنوان

واقعا چرا بیشتر مردها درک این چند جمله براشون اینقدر سخته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 54 پست
حسادت نمیزاره تا میبینن پسرشون دلش به زن و زندگیش گرم میشه انقدر با بدگویی و دسیسه و دخالت بیجا درگی ...

بله متأسفانه ما زن های ایرانی هنوز هم اخلاقیات قجری خودمون رو حفظ کردیم

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد این متن زن رو ضعیف و ترسو جلوه داده که مردها از رو ترحم باهاشون رفتار کنن

توضیح دادم قبلا اگر مطالعه بفرمایید این یک متن ادبی هستش و تلطیف سازی شده اما اصل موضوع فقط یه چیز اینکه مرد درک کنه و احترام بزاره به روح لطیف زنانه حتی اگر در قالب یک شخصیت قوی باشه

2731
من اون ترس رو به معنای روحیه لطیف یک زن میزارم نه تعریف عامیانه ترس... منم ترسو نیستم این فرق داره

ولی متن بار منفی و سنتی خودش و انتقال میده نویسنده خیلی خوب میتونست با کلمات بهتر روح لطیف زن و توصیف کنه و پیامش و برسونه

انتخاب با چشم باز یعنی عقل و عشق با هم همیشه جواب میده

دو نفر رو میشناسم که همینجوری ازدواج کردن و بعد ازدواج فهمیدن همسرشون هیچ حسی بهشون ندارن

خودمم میترسم ازدواج کنم فردا همین داستان پیش بیاد

الانم ک دیگه بیشتریا قبل ازدواج دوست پسر داشتن ممکنه دلشون هنوز پیش دوس پسرشون مونده باشه

پیک موتوری رستوران خدا
بله متأسفانه ما زن های ایرانی هنوز هم اخلاقیات قجری خودمون رو حفظ کردیم

کاش نسل ماکه بیشترین ضربه از عذاب خانواده شوهر و خیانت همسر خوردیم بیایم پسرهامون درست تربیت کنیم و یاد بگیریم تو زندگی هاشون دخالت نکنیم

عزیزترین کسم نابودم کرد
2740
 خودم به شدت از سوسک،تاریکی،تنهایی،ارتفاع و....میترسم واقعا

اینا با ترس هایی که تو متن اومده خیلی فرق داره ها!!!!! متن و یه بار بخون این سبک ترس هایی که گفته بیشتر از ضعف شخصیتی میاد تا یه ترس عادی

ربط داره...مرد میاد با خرید کردن ب زن لطف میکنه اما یبار بهش نمیگه دوست دارم ..ب نظرت زن براش خرید م ...

منم دقیقا منظورم همینه زن و مرد تفاوت های همدیگه رو درک کنن و با توجه به اون تفاوت ها عمل کنند ، اینکه شوهر با خرید ابراز عشق میکنه و میبینه زنش پاسخ لازم رو نمیده به نظرم اون مرد باید روشش رو عوض کنه اگر عاقل باشه و زنش رو کشف کنه یعنی دقیقا همین حرف خانوم بهبهانی

اینا با ترس هایی که تو متن اومده خیلی فرق داره ها!!!!! متن و یه بار بخون این سبک ترس هایی که گفته بی ...

آره از اونها هم میترسم غیر از جایگزین شدن 

چون به همسرم از چشمام بیشتر اعتماد دارم

ولی خب شما هم درست میگی عزیزم اینا ضعفه🌷🌷🌷

ولی متن بار منفی و سنتی خودش و انتقال میده نویسنده خیلی خوب میتونست با کلمات بهتر روح لطیف زن و توصی ...

خوب این بخشی از ادبیات خانوم بهبهانی هست اما بله توی جامعه زنانه امروز بهتر هم میشه توصیف کرد

اینا چرت و پرت نیست اما دیگه خیلییییییییییییییییی کمه خیلی از این مردا . که معمولا اینجور مردا اصن رو زمین نمیمونن . اینکه باهم زیر بارونو اینا هم قدم بزنین مال دوران م=نامزدی و قرو فر دوس دختر دوس پسره . بعد ازدواج دیگه وقتی نمیمونه واس اینکارا .وقت هم باشه حوصله نیس. درکل خسته نباشه سیمین جون ولی خودشو خسته نکنه که اینجور مردها به تاریخ پیوستن  

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
دو نفر رو میشناسم که همینجوری ازدواج کردن و بعد ازدواج فهمیدن همسرشون هیچ حسی بهشون ندارن خودمم میت ...

بله ازدواج خیلی سخته توی دنیای امروز