2737
2734
عنوان

واقعا چرا بیشتر مردها درک این چند جمله براشون اینقدر سخته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 54 پست
کلن مردا با زنا خیلی فرق میکنن..مردا ابراز محبتشون یجور دیگس.زنا یجور دیگ

اینکه روحیات یک زن رو درک کنیم و پاسخ مناسب بدیم به نوع ابراز محبت ربط نداره به نظرم

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ننه و خواهر های اشغالشون هستن زندگی ها پاشیدست و هرزه های خیابونی با مردها درحال خوش گذرونی

حتی اگه برادر خودمون باشه ؟😂😂😂

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2728
اصلا از این متن خوشم نمیاد زن و ترسو در نظر گرفته و بسیار  سطحی تا وقتی زن در حد این متن و باشه ...

من اون ترس رو به معنای روحیه لطیف یک زن میزارم نه تعریف عامیانه ترس... منم ترسو نیستم این فرق داره

2740

ازبس که توخونواده هاشون مردسالاری بوده وبردنشون بالا

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
جالب ما زن ها هم هستیم به نظرم اول این ماییم که به حقوق خودمون و حریم همدیگه احترام نمیزاریم... حتی ...

حسادت نمیزاره تا میبینن پسرشون دلش به زن و زندگیش گرم میشه انقدر با بدگویی و دسیسه و دخالت بیجا درگیری و ناراحتی تو زندگی پسرسون راه میندازن که اون اقا از زن و زندگیش سرد میشه و میفته دنبال دوست دختر و کقافتکاری تازه فکر میکنه ایراد از زن بدبختشه

عزیزترین کسم نابودم کرد
مردي ك خيلي هم ناز بكشه از چشمم ميفته!ب نظرم لوس بازيه ديگه در اين حد هم😁

منظور نویسنده توجه لازم برای درک روح یک زنه نه لوس بازی شوهر لوس کلا جالب نیست

امیدوارم بتونم خوشبختش کنم و اونم منو خوشبخت کنه والا ترس دارم از ازدواج

انتخاب با چشم باز یعنی عقل و عشق با هم همیشه جواب میده

اینکه روحیات یک زن رو درک کنیم و پاسخ مناسب بدیم به نوع ابراز محبت ربط نداره به نظرم

ربط داره...مرد میاد با خرید کردن ب زن لطف میکنه اما یبار بهش نمیگه دوست دارم ..ب نظرت زن براش خرید مهمه یا عشق؟؟نه اینکه خرید کردن مهم نباشه اما جای ابراز علاقه رو نمیگیرع...واس همین زن فک میکنه مرد دوستش نداره....اگ زن و مرد تفاوتای همدیگه رو درک کنن وعمل کنن حله همه چی....و اینکه من خودم متاهلم ایا شما متاهلی؟اگ متاهلی ایا تونستی شوهرتو قانع کنی چی میخای از زندگی؟؟