2737
2734

من اگر مرد بودم؛ دست زنی را می‌گرفتم، پا به پایش فصل‌ها را قدم می‌زدم و برایش از عشق و دلدادگی می‌گفتم تا لااقل یک دختر در دنیا از هیچ چیز نترسد!

شما زن‌ها را نمی‌شناسید زن‌ها ترسواند، زن‌ها از همه چیز می‌ترسند! از تنهایی، از دلتنگی، از دیروز  از فردا، از زشت شدن، از دیده نشدن، از جایگزین شدن، از تکراری شدن، از پیر شدن، از دوست داشته نشدن...

کافیست فقط حریم بازوان‌تان راست بگوید. کافیست دوست داشتن و ماندن را بلد باشید...

عشق ورزیدن و عاشق کردن، هنر مردانه‌ایست. وقتی زن‌ها شروع می‌کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می‌خورد!

سیمین بهبهانی

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

چون تربيتشون نميذاره متوجه بشن😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
تا ننه و خواهر های اشغالشون هستن زندگی ها پاشیدست و هرزه های خیابونی با مردها درحال خوش گذرونی

جالب ما زن ها هم هستیم به نظرم اول این ماییم که به حقوق خودمون و حریم همدیگه احترام نمیزاریم... حتی مادری که پسرش رو تربیت میکنه موظف این ها رو یاد بده بهش

در جواب ابلهان اینقدر خاموش ماندیم.... که گفتند: حرف حساب جواب ندارد...      

اصلا از این متن خوشم نمیاد زن و ترسو در نظر گرفته و بسیار  سطحی تا وقتی زن در حد این متن و باشه عشق ورزیدن و هنر مردونه ببینه مطمئنا تو روابطش دچار مشکل میشه چون یه ادم ترسو اصلا تعادل نداره

تا ننه و خواهر های اشغالشون هستن زندگی ها پاشیدست و هرزه های خیابونی با مردها درحال خوش گذرونی

واي اين چه حرفيه!!مگه اونا زن نيستن؟!ما خودمونم هم ميتونيم مادرشوهر بشيم هم شايد خواهر شوهر باشيم!

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم