2733
2739
عنوان

کیا گیم بازی تاج و تخت(game of thrones) میبین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 87 پست
میشه بگی با کیفیت عالی و با زیرنویس فارسی از کجا میتونم گیربیارم ؟

من که با کیفیت عالی نمی بینم. همون 480 میبینم. ولی اگه تو نت سرچ کنی میاد اولین نتایجش

نه پلییزز تا فصل چندم دیدی؟ چقد آخر این فصل شلم شورباست...او از جا اسنو از یه طرفم که تئون....جیمی ...

خوشبحالت داری از اول میبینب

منکه تا آخرین قسمتو دیدم الان غمم گرفته فقط دوتا قسمت مونده تموم شه

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیلم خیلی از کتاب جلوتر  واقعا گند زدن تو بهترین سریال دنیا حیف شد حیف  فکر میکردم بدتر ...

ای جانم اسمتم که گرایشتو نشون میده...حالا شاید قسمتای بعد بهتر شد

2731
خوشبحالت داری از اول میبینب منکه تا آخرین قسمتو دیدم الان غمم گرفته فقط دوتا قسمت مونده تموم شه

منم همیشه آخر هر فیلم و سریالی که خیلی تحت تاثیر قرارم داد ناراحت میشم. دلم نمیاد قسمتاشو پاک کنم. ولی چون هاردمم دیگه ظرفیت نداره گاهی مجبور میشم. اتفاقا الانم درگیر بودم که قسمتای دیده رو پاک کنم یا نه

چرا دنریس احمق به آتیش کشید همه رو...دلم سوخت واسه مردمش.. میخواد ملکه کی بشه حالا

مشکل از دهن لقی سانسا بود

نویسنده ها که گند زدن ولی همش قابل پیش بینی دنریس وقتی سرجوراه از دست داد کسی نبود که نصیحتش کنه 

حالا جان میمرد نمیگفت به سانسا و اریا

جرقه این اتیش و جان زد.

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
اره دکسترم تهشو گند زدن🙁 حداقل میتونستن با مارتین همکاری کنن

خداروشکر با این اسما آشنا نیستم.

اسمتون برگرفته از یه کتابه ولی دقیق یادم نمیاد کدوم فکر کنم ناتور دشت بوده. درسته؟

میشه بگی با کیفیت عالی و با زیرنویس فارسی از کجا میتونم گیربیارم ؟

از فردا دانلود بگير همه جور كيفيتي داره 

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2738
منم همیشه آخر هر فیلم و سریالی که خیلی تحت تاثیر قرارم داد ناراحت میشم. دلم نمیاد قسمتاشو پاک کنم. و ...

نه تو که تازه اول راهی

هشت فصله عزیزم

اصلا فیلم زمینه سازی مناسبی برای کارای دنریس نکرد🙁🙁

مارو اوسکول کرد 

دیوانه رگ باباشو داره دیگه ورپریده

خداروشکر با این اسما آشنا نیستم. اسمتون برگرفته از یه کتابه ولی دقیق یادم نمیاد کدوم فکر کنم ناتور ...

برگرفته از ی کتاب درست ولی ناطور نیست 

ی سریال جداست دکستر که اونم فوق العاده بود ولی تهش و خراب کردن

مارتین هم نویسنده کتاب نغمه اب و اتش ایده پرداز اصلی گات

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
2706