2737
2734
عنوان

کیا گیم بازی تاج و تخت(game of thrones) میبین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 87 پست
نبین اخرش حالتو میگیرن واقعا گند زدن به سریال فصل اخری خیلی حالم گرفتست  نویسنده های خر

چرا دنریس احمق به آتیش کشید همه رو...دلم سوخت واسه مردمش.. میخواد ملکه کی بشه حالا

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا بی خیال     سریالش جوریه که با وجود همه ی اسپویلا بازم خیلی هیجان انگیزه

اتفاقا هیجان نداره زیاد برام دیگه

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2740
مردمش همون دوتراکی ها هستن؟

نه مردم وستروس روکشت

تاپیک بامدادخمارگروه آبی آذر1401***وزن اولیه 69🙄هدف اول66🥉هدف دوم63🥈هدف سوم 59🥇🏆من به هرآنچه لایقش باشم 🌅می رسم من به هدفام قول رسیدن دادم من میتونم من به خودم باور دارم❤️💕💌💫✨🌈
مشکل اینه که از مارتین جداشدن اگه با کتاب پیش میرفتن اینطور نمیشد🙁

فیلم خیلی از کتاب جلوتر 

واقعا گند زدن تو بهترین سریال دنیا حیف شد حیف 

فکر میکردم بدتر از پایان دکستر نمیشه الان گات نشون داد میشه ی سریال و فوق العاده ساخت با ی اپیزود گند زد به کلش

⚠️تیکر کنکورم ⚠️🌸لطفا برای تعجیل در فرج امام زمان (عج)و حاجاتم صلوات بفرستید�🌸💙 أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ 💙
شاید فصلای آخرش اینطوره

فصلای اول جذابتربودخیلی

2706