2737
2734

سلام دوستان,من ابروهامورنگ کردم یکم اطراف پوستم رنگ گرفته غسل و وضو بگیریم صحیحه؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
بنظرم اره دستبکش سفت اگه بمونه بنظرم جرمه مشکلی نیست

کف دستمم مالیده شده یکم,میگن جرم باشه صحیح نیست آخه,ازکجابدونم جرمه؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
با ناخن بکش اگه جرم بگیره باید پاک بشه وگرنه فقط رنگه و صحیحه

یعنی اگه ناخنم رنگی بشه وبمونه جرمه؟یکم ناخنم رنگ.گرفته نمیره

اره

راهکاری هست؟چجوری پاک کنم بره؟پس ابروهامم که رنگ شده غسل و وضو صحیح نیست؟

راهکاری هست؟چجوری پاک کنم بره؟پس ابروهامم که رنگ شده غسل و وضو صحیح نیست؟

چرا ابرو جرم نمیگیره رنگ میگیره.با لیف یا دستمال بکش روی قسمت رنگ شده و بعد وضو یا غسل کن.زیادم بهش گیر نده که وسواس برات درست بشه و هی شک کنی.کسیم که زیاد شک میکنه نباید بهش اعتنا کنه

من همین یه دونه ام!
2738
چرا ابرو جرم نمیگیره رنگ میگیره.با لیف یا دستمال بکش روی قسمت رنگ شده و بعد وضو یا غسل کن.زیادم بهش ...

باشه ممنون عزیزم😘