2726

سلام دوستان,من ابروهامورنگ کردم یکم اطراف پوستم رنگ گرفته غسل و وضو بگیریم صحیحه؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
بنظرم اره دستبکش سفت اگه بمونه بنظرم جرمه مشکلی نیست

کف دستمم مالیده شده یکم,میگن جرم باشه صحیح نیست آخه,ازکجابدونم جرمه؟

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
با ناخن بکش اگه جرم بگیره باید پاک بشه وگرنه فقط رنگه و صحیحه

یعنی اگه ناخنم رنگی بشه وبمونه جرمه؟یکم ناخنم رنگ.گرفته نمیره

اره

راهکاری هست؟چجوری پاک کنم بره؟پس ابروهامم که رنگ شده غسل و وضو صحیح نیست؟

راهکاری هست؟چجوری پاک کنم بره؟پس ابروهامم که رنگ شده غسل و وضو صحیح نیست؟

چرا ابرو جرم نمیگیره رنگ میگیره.با لیف یا دستمال بکش روی قسمت رنگ شده و بعد وضو یا غسل کن.زیادم بهش گیر نده که وسواس برات درست بشه و هی شک کنی.کسیم که زیاد شک میکنه نباید بهش اعتنا کنه

من همین یه دونه ام!
چرا ابرو جرم نمیگیره رنگ میگیره.با لیف یا دستمال بکش روی قسمت رنگ شده و بعد وضو یا غسل کن.زیادم بهش ...

باشه ممنون عزیزم😘