2733
2739

Netro

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

معمولا تبدیل که میشه بهم میریزه 

تو نت بگردی پره ولی فایده نداره 

تایپ کن یا بده تایپ کنن 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2740
میشه رباتت بهم بدی😐بایدپروژه تایپ کنم pdfش هست

@matnyar_bot اول برو تو ربات متن یار هر چقد اعتبار داری استفاده کن اعتبارت تموم شد برو تو این یکی ربات

@TexifyBot

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
ب همه توجه کردی جز من ک بهت برنامه شو‌گفتم هزار بار پی دی اف رو‌ تبدیل ب ورد کردم با netro  اطلاعات غلط میدن خریدار بیشتری داره😊😊
چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
ب همه توجه کردی جز من ک بهت برنامه شو‌گفتم هزار بار پی دی اف رو‌ تبدیل ب ورد کردم با netro  اطل ...

گلم  قصدی نداشتم بخدا 

گوگل زدمnetro مینویسه بارگذاری انجام نشد🙁

خدایا شکرت