2733
2739
عنوان

ذکروچله ونذروبرای باردارشدن

190 بازدید | 21 پست

سلام خانومای گل برای باردارشدن کیانذروذکروچله گرفتن؟؟واینکه چله ی چه ذکرودعایی گرفتین که جواب گرفتین؟؟  

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نذز مجرب میخوام بهتون بگم انشا... همگی حاجت روا میشید بحق علی اصغر امام حسین. آیه 49 و 50 سوره شوری رو 25 ماه رمضان بنویسید با وضو، رو کاغذ سفید ، اسم زن و شوهر رو هم بنویسید زیرش بذارید تو قرآن رو همون آیه، انشا تا قبل از رمضان سال بعد بچه بغل هستید بفضل و رحمت الهی انشاا...                                                            اینو که گفتم چون ازش حاجت گرفتیم واقعا که دارم میگم. ما امتحان کردیم پارسال و شد. الان بچه ها دو ماهه هستن. فقط و فقط بفضل و کرامت پروردگار و شفاعت امیرالمومنین (ع).

انشا... سال آینده همتون کامنت بذارید و بگید بچه دارید...

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
نذر به نیت علی اصغر امام حسین به نیت رقیه اباعبدالله

نذر چی من خیلی نذرا کردم براشون سفره.شیر

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
2740
نذز مجرب میخوام بهتون بگم انشا... همگی حاجت روا میشید بحق علی اصغر امام حسین. آیه 49 و 50 سوره شوری ...

وااااااای ممنونم عزیزدلم....قربونت برم...ان شاءالله..به امیدخدا❤❤

☆★خــدایــ♡ــا شکــرت★☆
وااااااای ممنونم عزیزدلم....قربونت برم...ان شاءالله..به امیدخدا❤❤

من خودم پارسال امتحان کردم شد امتحان کن ایشالا ایشالا سال دیگع تو هم تاپیک بزنی و به دیگران توصیه کنی

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘
2706