2733
2739
عنوان

مامانای میکرویی ۹۸ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 48654 بازدید | 2576 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم در چ حالی چند روز از انتقالت گذشت علاعم چی داری بیا بگو برا ما هم تجربه بشه خانمی

سلام عزیزم.امروز روز سوم یکم درد شکمم سوزش شکم دارم.سرم یه خورده گیج میره.واسه شیاف پررژسترون روزی ۲تامقعد یه دونه هم آمپولش.دونه آمپول هپاتیرین زیر جلدی قرص هامم سرجاشه.شماهم انتقال داشتین؟.

پسرم دنیام
2728
عزیزم در چ حالی چند روز از انتقالت گذشت علاعم چی داری بیا بگو برا ما هم تجربه بشه خانمی

نگو یکی می.که دوتاش جنین بود انتقال دادن منم فک کردم یکی هست.شوهرخواهرم انقد خوشحال بود خواهرم که نمیذاشت ازجام بلند بشم.ولی الان خونه خودمونم.

پسرم دنیام
در چ حالی عزیزم!

هيجي هنوز همان طورم ولي خونريزي ندارم ولي دكه خودم اميد ندارم

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
دشتبان عزیز من روز نهمم .من ۱۵ م میکرو داشتم دوتا جنین بلاست انتقال دادن برام۱۷ م یه لک قهوه ای کووو ...

منم تو نوبتم ولی هر وقت انتقال دادم تا ۱۴ روزم تموم نشه آز نمیدم بیخیال باش سرتو به چیزی گرم کن

بعد انتقال باید چی خورد؟

2738
۳۱ م که شونزدهمین روز انتقالم بود ازمایش دادم منفی شد دیگه از یکم امپولامونزدم و قرصامو قطع کردم یکم ...

خانمي شما كه پريود شدين خيلي درد داشتين؟؟؟؟

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
نگو یکی می.که دوتاش جنین بود انتقال دادن منم فک کردم یکی هست.شوهرخواهرم انقد خوشحال بود خواهرم که نم ...

الان دو تا انتقال دادن!چند تا جنین داشت خواهرت!مشکلش چی بود عزیزم ک رحم جایگزین انتخاب کرد!خودش چند بار ای وی اف کرده بود!الان شما استراحت دارین!چ حسی داری ک هم انشالله میشی مامان نی نی ها هم خالشون😊😊

امیدوار باش عزیزم،فردا صبح میری آزمایشگاه!خبرشو بدی گلم

اره عزيزم حتما

2706