2737
2734
عنوان

مامانای میکرویی ۹۸ بیاین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 48661 بازدید | 2578 پست

بجه ها جون فعلا لكه بينيم قط شده....همچين شبي التماس دعا دارم از همتون😭😭😭😭منم براي همتون دعا ميكنم كه به حاجت دلتون برسيد انشالله😔😔😔😔

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

سلام عزيزم فلا كه خونريزي ندارم فقط خيلي كم اب قهوه اي دارم....خودم كه نا اميدم😔😔😔😔طرف چپ زير دلم درد مكند

فقط ميتونم بگم خدايااااا شكرررررت😍😍😍🥰🥰خداجونم خودت نگهدارش باش☺️☺️☺️☺️☺️خدا جونم دل تمام منتظرا رو شاد كن🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
کاش آزمایش میدادی گلم

راست ميگي اصلا موقعيتشو نداشتم.انشالله فزدا صب....من يك چيزي برام سواله.....مگه تا نبايد پروژسترون قط نشه ادم پريود نميشه؟؟؟؟منكه هنوز قط نكرده بودم🙄🙄🙄🙄

راست ميگي اصلا موقعيتشو نداشتم.انشالله فزدا صب....من يك چيزي برام سواله.....مگه تا نبايد پروژست ...

اره باید قطع میشد حالا فردا از بده توکل ب خدا جان،اما کاش برات امپول پروژسترون هم میداد برام سواله ک چرا نداده

اره باید قطع میشد حالا فردا از بده توکل ب خدا جان،اما کاش برات امپول پروژسترون هم میداد برام سواله ک ...

اره واسه منم سوال شده بعدا كه رفتم جاش ازش مپرسم

بچه هاااا من امروز رفتم سونوووو دوقلو بود باورم نمیشه

اي جااااانم تبريك ميگم مامان فرشته ها. صحيح و سالم بغلشون بگيري 😘😘😘

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2706