2737
2739
عنوان

همسرم زنگ زده اومدنی بیبی بگیرم😞😞😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 48 پست
شبش سالشه

انشالله که به خواسته ات برسی💖

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
واقعامردانبایدانقدرپیگیرکارای زنانه باشن... من بودم ج نمیدادم

اصلا به این کارا کاری نداره اولین باره گفته آخه میگه شب قبلش خواب دیده حامله همستم

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اولش یه جور با بغض خوندم که دل شوهرت بشکنه و اینا دلم ریش شد قیافم😢 اینجوری شد بعد دیدم نوشتی بچه ...

والا!!!منم ترسیدم !!خدا اول به اونا بده که یه بچه هم ندارن!!بعد هم چه شوهرهای بیکاری دارن به خدا

پسرم ❤❤😍😍😘😘
میتونستی بگی نه بابا حالا زوده(که خیلی امیدوار نباشه)بعد بگی بگیر ضرر نداره که. انشالله که مثبت ...

ممنون گلم.منم گفتم حالا روده بزار چند روز دیگه اگه عقب انداختم اونموقه بخر

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
بچه فقط یکی خوبه فقط یکی 

من خودم تک فرزندم خیلی بده اصلا دوست ندارم بچم تنها باشه

پس این همه استرس نداره دیگه...حالا این ماه ن ماهی دیگه یا چن ماه دیگه...

ایشالا هرچی قسمت باشه

آخی چه بچه دوسته  همسر منم خیلی موقع حامله شدنم ذوق داشت ان شاءالله مثبت بشه حسابی ذوق کنه&nb ...

ممنون گلم.اره دوست داره مخصوصا دختر .پسرمم گیر داده فقط آبجی میخواد

اولش یه جور با بغض خوندم که دل شوهرت بشکنه و اینا دلم ریش شد قیافم😢 اینجوری شد بعد دیدم نوشتی بچه ...

آخی گلم ببخش.اخه بعد از چند سال دوباره همون حال و هوا رو پیدا کرده

2706