2733
2739

سلام خانوما بچم 50روزشه سه چهار روزه روزا همش از بیخوابی نق میزنه اصلا نمیتونه بخوابه خوابش میاد اما تا میخوابه بیدار میشه قبلن شبام خوب میخوابید روزام دو سه ساعتی خستگیشو میگرف اما الان روزا همش گریه میکنه شبا فقط میخوابه چکارکنم؟از کت و کول افتادم بخدا.از چیه به نظرتون؟

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
یادل درده یا ریفلاکس

اخه گریش گریه درد نیس گریه خوابه بعدم بهش گریپ میکسچر میدم 

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏
هیچی بچه منم همینطور بود درست میشه چند ماه طول کشید واسه من  باید بتونی عادتشو کنترل کنی

وااای چند ماه؟من همین الانش دارم افسرده میشم😥

2740
قلقشو پیدا کن هربچه قلقی داره برای خواب 

همش یا باید رو پام باشه یا بغلش بخوابم

تنها دلیلش کولیکه باید بهش قطره پدی لاکت بدی صدای سشوار یا جاروبرقی براش بزار آهنگ بزار با اینا آروم نشد بندازینش داخل پتو تکونش بدین بازم نشد توماشین بچرخونید ..خواهرزاده م با سشوار میخوابید