2737
2734
عنوان

ترک شکم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 55 پست
واقعا بعده زایمان چه هیکلی برامون درست میشه اون از ترکا اونم از جای بخیه  شل بودن شکم هم که دی ...

خانومی من زایمانم طبیعی بود اصلا شکمم آویزون نشده بیشتر وقتی زایمان سزارین میکنی شکمت چون برش میخوره رگ و پیوند و عضلات و تاندون های شکم از بین میره و هیچ وقت زنده نمیشن و همین باعث شل شدن و افتادگی شکم میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،من تا ماه آخر نداشتم تقریبا از اواخر۸از زیر شکمم شروع شد و بعد قسمتای بالا،اگه پوست چرب بشه کمتر ترک برمیداره به نظر من،آخه من ماه آخر پوستم خشک شده بود وبه خاطر خارش زیاد بود که ترکای شکمم بیشتر شد،و متاسفانه از تنبلی زیاد روغن استفاده نمیکنم

خانومی من زایمانم طبیعی بود اصلا شکمم آویزون نشده بیشتر وقتی زایمان سزارین میکنی شکمت چون برش میخوره ...

ن خانمی اطلاعات غلط نده ربطی نداره به سز یا طبیعی من خودم نسبت به جاریم که طبیعی بوده هم تخت شدم هم کمتر شل شده پس هیچ ربطی به نحوه زایمان نداره

بعضی وقتا با خودم فکر میکنم چطور این حجم از نفهمی تو کله به این کوچیکی جا شده😐
2728
خوش به حالتون  من الان تو هفته دوازدهمم یه رگه هایی روی پوستم دارم میبینم فکر کنم همونا بشه تر ...

من از هفته 37 به بعد ترک شروع شد البته پایین شکمم و خیلی جزئی الان دیگه بعد از شش ماه که از زایمانم گذشته هیچی دیده نمیشه...البته من کلا 8 کیلو وزن اضافه کردم 

خوش به حالتون  من الان تو هفته دوازدهمم یه رگه هایی روی پوستم دارم میبینم فکر کنم همونا بشه تر ...

وای الان خیلی زوده حتما وزنت زیاد رفته بالا

2738
خانومی من زایمانم طبیعی بود اصلا شکمم آویزون نشده بیشتر وقتی زایمان سزارین میکنی شکمت چون برش میخوره ...

اره واقعا منم بعضیارو‌دیدم دو سه تا بچه دارن ولی شکمشون تخته تخته حتی مامان خودم یه ذره شکم نداره بخاطر زایمان طبیعی

خدایا شکرت بخاطر همه چیز

چه بي ربط

مامانم با دوتا سزارين شكمش تخته

دوستمم همينطور

خواهر شوهرم بعد يه سقط و يه طبيعي كلي شكم داره

به چاقي. لاغري و هيكل خود طرف بستگي داره

وای الان خیلی زوده حتما وزنت زیاد رفته بالا

نه قبل از بارداری ۵۸ کیلو بودم تو این مدت وزن هم کم کردم چون هیچی نمیتونم بخورم بخاطر تهوع

خدایا شکرت بخاطر همه چیز
جدی؟؟؟؟ پس این همه شکماشون بی ترکه جحوریه؟ 

من شکمم حتی ی ترک هم برنداشت خدا رو شکر ...هم ژنتیک هم اینکه وزن اضافه نکرده بودم کلا 9 کیلو اضافه شده بودم که بعد زایمان کاملا از بین رفت 

ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت   جایت همیشه در دل من درد می کند 💔    
ن خانمی اطلاعات غلط نده ربطی نداره به سز یا طبیعی من خودم نسبت به جاریم که طبیعی بوده هم تخت شدم هم ...

کاملا اطلاعاتم درسته شما خودت فکر کن پوستی که روش برش ایجاد بشه با پوستی که هیچ ضربه ای نخورده باشه چقد فرق میکنه ...اصلا جدای از زایمان شما هر جای بدنت که عملی انجام بدی اثر برش روی پوستت هست بخصوص اگه شکم باشه که این برش بصورت شش لایه اتفاق میفته و سطحی نیست وقتی عضلات شکم برش میخورن میمیرن و هیچ وقت زنده نمیشن 

کاملا اطلاعاتم درسته شما خودت فکر کن پوستی که روش برش ایجاد بشه با پوستی که هیچ ضربه ای نخورده باشه ...

عزیزم واقعا تصورت اشتباهه درسته جراحیه سخته اینم تاکید میکنم دکترت خیلی مهمه بااین حال تفاوتی بین سز و طبیعی در شکم نمیبینم

چه بي ربط مامانم با دوتا سزارين شكمش تخته دوستمم همينطور خواهر شوهرم بعد يه سقط و يه طبيعي ك ...

من نگفتم تخته یا چاقه من گفتم شل شدگی پوست در زایمان طبیعی برای شکم ایجاد نمیشه چون عضلات شکم دست نمیخوره اما در سزارین عضلات شکم برش میخوره و ناخودآگاه شل شدگی ایجاد میشه و با هیچ ورزش سر جاش بر نمیگرده مگر اینکه عمل زیبایی بکنی .....چاق بودن و تخت بودن شکم شاید به تیپ آدرم ربط داشته باشه اما شل شدگی عضلات زیر شکم بخاطر برش خوردن ربطی به تیپ نداره شما از هر دکتر و پرستاری میخوای بپرس ....من هم ازین مثالها زیاد میتونم بزنم اما تا وقتی با چشم خودت نبینی نمیتونی باور کنی منم میتونم 100 نفرو مثال بزنم که سزارین کردن و شکمشون داغون شده و فلانی ها طبیعی بوده و هیچی نشده ولی آیا شما باور میکنید؟ چون میخوام حرف خودمو ثابت کنم اینجور مثالها میزنم شما هم مطمئنا باور نمیکنین ....حالا من نگم تمام مجلات و دکترهای دنیا و حتی خارجی ها که خیلی پیشرفته تر از ما هستند دارن از مزایای زایمان طبیعی میگن فقط توی ایران هست که آمار سزارین انقد بالا هست و بخصوص توی نی نی سایت وقتی از زایمان طبیعی میگی خیلی از خانومها به صورت جانبدارانه از سزارین تعریف میکنن چون از زایمان طبیعی میترسن اما توی سایت های علمی بخون هیچ کس از سزارین تعریف نکرده ....ضمن اینکه لازم نیست هیجانی بشید و جوگیرانه پاسخ منو بدید شما دلتون خواسته سزارین کردید به کسی هم ربطی نداره منم دلم خواسته طبیعی آوردم و به کسی ربطی نداره ولی من تجارب خودمو گفتم شما هم تجارب خودت بگو 

2706