2726
عنوان

ترک شکم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 55 پست
عزیزم واقعا تصورت اشتباهه درسته جراحیه سخته اینم تاکید میکنم دکترت خیلی مهمه بااین حال تفاوتی بین سز ...

من تصور نمیکنم عین واقعیت و میگم ....برادر من مدیر بیمارستان شهر خودمون هست انقد که از وزارت بهداشت نامه براشون مینویسن زایمان ها طبیعی انجام بشه بی دلیل نیست بالاخره اونا دکتر هستند و خیلی بیشتر از من و شما میفهمن وقتی میگن طبیعی مطمئنا با من و شما دشمنی ندارن حتما یه مزایایی داره که بیشتر از سزارین هست ...خواهر من متخصص زنان و زایمان هست البته توی زاهدانه خودش دوتا بچه آورده طبیعی بوده و همیشه توصیه میکنه طبیعی بیارید و میگه وقتی عضلات شکمتون بخصوص زایمان که باید شش لایه بریده بشه آسیب ببینه فقط عمل زیبایی هست که میتونه اثر شل شدگی رو برطرف کنه ...همسر خواهرم هم پزشکه و همین توصیه رو میکنه البته پزشک عمومی هست ولی بالاخره یه چیزایی میفهمن دیگه حتی پسر خواهر هم سال 5 پزشکی هست این چیزارو میفهمه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس قبول کن که آدم الاف حتی طومار هم بنویسی تا تهش میخونه 

خيلي واست مهم بوده كه بخونمش خخخخ

علاف ترين ادم دنيا هم باشم كه قطعا به پاي شما نميرسم وقتمو حروم چيزي ميكنم كه لذتشو ببرم نه خوندن حرفاي بي اساس

خيلي واست مهم بوده كه بخونمش خخخخ علاف ترين ادم دنيا هم باشم كه قطعا به پاي شما نميرسم وقتمو ح ...

دوست جون از اونجایی که هی جواب منو میدی خداییش برای تو معلومه مهمتره که به من ثابت کنی نخوندیش حالا شیطون من به کسی نمیگم که خوندیش باشه؟ پس دیگه بیخیال شو